Opublikowano 31.05.2015 18:09:12 Zaktualizowano 04.09.2018 14:08:57 jaca

V LIGA („okręgówka” Nowy Sącz). Płomień Limanowa odniósł pewne zwyciestwo nad jedną z najsłabszych drużyn w lidze.

PŁOMIEŃ LIMANOWA – ORZEŁ WOJNAROWA 4 : 0 (4 : 0)

1-0 T. Łątka 4, 2-0 Bukowiec 11, 3-0 Jantas 27, 4-0 Zawada 41

PŁOMIEŃ: Ł. Koza (80 Walasik) – D. Pietruch, Zawada, M. Guzik, M. Łątka (57 Musiał) – Jantas, K. Koza, T. Łątka (57 Sz. Koza), Kaim, Kiełbasa – Bukowiec (57 Haszczyc).

Gospodarze losy tego spotkania rozstrzygnęli już w pierwszej połowie. Po udanym początku w pełni kontrolowali wydarzenia na boisku. Po zmianie stron Orzeł zaprezentował się ambitnie dążąc do zdobycie honorowego trafienia i przejmując inicjatywę gry. Wysokie prowadzenie spowodowało duże rozluźnienie zwłaszcza w szeregach obronnych Płomienia. Ostatecznie wynik spotkania w drugiej połowie nie uległ już zmianie.

Tak padły bramki:

1-0 – w polu karnym gości powstało duże zamieszanie po uderzeniu Kaima. Strzał na bramkę próbował oddać Kiełbasa i Bukowiec, wreszcie piłka trafiła do T. Łątki, który z 5 metrów umieścił piłkę w siatce.

2-0 – dośrodkowanie z lewej strony od Kiełbasy, a z bliska celną główką popisał się Bukowiec.

3-0 – po podaniu Kiełbasy, piłkę przepuścił Bukowiec i Jantas oddał celny strzał po ziemi z 25 metrów tuż przy słupku.

4-0 – z rzutu wolnego dośrodkował K. Koza, a z 6 metrów celnie główkował Zawada.