Niedziela, 17 lutego
Aleksy, Łukasz, Zbigniew, Donat, Gizela

Piłkarskie rozgrywki w regionie: przygotowania do wiosny

09.02.2019 10:11:00 JACA 0 925

Komisja Gier Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej opracowała projekt organizacji rozgrywek na sezon wiosna 2019 w grupach młodzieżowych: juniorzy młodsi, trampkarze, młodziki, orliki, i żaki. A także terminarz w rundzie wiosennej: I i II ligi juniorów starszych.

Projekt w rozgrywkach: juniorzy młodsi, trampkarze, młodziki, orliki, i żaki.

I LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY

Lp

Nazwa klubu

 

 

 

 

 

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek  jesień 2018  zajęły miejsca

1 –10.

1

TURBACZ MSZANA DOLNA

2

MKS LIMANOVIA II

3

SOKÓŁ SŁOPNICE

4

KS TYMBARK

5

AKS UJANOWICE

6

OLIMPIA PISARZOWA

7

WITÓW MSZANA GÓRNA

8

ZENIT KASINKA MAŁA

9

LASKOVIA LASKOWA

10

PŁOMIEŃ LIMANOWA

 1/W rundzie wiosna 2019, każda drużyna rozgrywa z pozostałymi drużynami 1 spotkanie wg.ustalonego 

    terminarza rozgrywek

2/ Zespół  który , w końcowej tabeli rozgrywek w rundzie wiosna 2019 zajmie 1 miejsce awansuje do 

    rozgrywek barażowych na szczeblu OZPN Nowy Sącz o awans do  II małopolskiej ligi Juniorów 

    młodszych.

 

I LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ

 

Lp

Nazwa klubu

 

 

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek  jesień 2018  zajęły miejsca

1 –7.

1

TURBACZ MSZANA DOLNA

2

DOBRZANKA DOBRA

3

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

4

SOKÓŁ SŁOPNICE

5

WITÓW MSZANA GÓRNA

6

LASKOVIA

7

ZALESIANKA ZALESIE

8

MORDARKA

Awans z II ligi okręgowej trampkarzy

 

1/W rundzie wiosna 2019, każda drużyna rozgrywa z pozostałymi drużynami 1 spotkanie wg.ustalonego 

    terminarza rozgrywek

2/ Zespół  który , w końcowej tabeli rozgrywek w rundzie wiosna 2019 zajmie 1 miejsce awansuje do 

    rozgrywek barażowych na szczeblu OZPN Nowy Sącz o awans do  II małopolskiej ligi trampkarzy

 II LIGA OKRĘGOWA C2 TRAMPKARZ

Lp

Nazwa klubu

 

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek  jesień 2018  zajęły miejsca

2 –5.

1

ZENIT KASINKA MAŁA

2

PŁOMIEŃ LIMANOWA

3

KS TYMBARK

4

GORCE KAMIENICA

5

URAN ŁUKOWICA

Spadek z I ligi trampkarzy

 1/W rundzie wiosna 2019, każda drużyna rozgrywa z pozostałymi drużynami mecz i rewanż,

2/ Zespół, który zajmie 1 miejsce w rundzie wiosennej awansuje do I ligi trampkarzy

 

I LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

Lp

Nazwa klubu

 

 

 

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek  jesień 2018  zajęły miejsca

1 –8.

1

MKS LIMANOVIA I

2

MORDARKA I

3

MUKS HALNY KAMIENICA I

4

TURBACZ MSZANA DOLNA

5

ORKAN SZCZYRZYC I

6

SOKÓŁ SŁOPNICE

7

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

8

ZENIT KASINKA MAŁA

9

AKS UJANOWICE

Awans  1 miejsce II ligi grupa 1

10

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

Awans  1 miejsce II ligi grupa 2

 

1/W rundzie wiosna 2019, każda drużyna rozgrywa z pozostałymi drużynami 1 spotkanie wg.ustalonego 

    terminarza rozgrywek

2/ Zespół  który , w końcowej tabeli rozgrywek w rundzie wiosna 2019 zajmie 1 miejsce awansuje do 

    rozgrywek barażowych na szczeblu OZPN Nowy Sącz o awans do  II małopolskiej ligi młodzików..

 

II LIGA OKRĘGOWA D2 MŁODZIK GRUPA 1

Lp

Nazwa klubu

 

 

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek  jesień 2018  zajęły miejsca

2 –7.

1

PŁOMIEŃ LIMANOWA

2

KROKUS PRZYSZOWA I

3

MORDARKA II

4

LASKOVIA LASKOWA

5

WIERCHY PASIERBIEC

6

RUPNIÓW

7.

URAN ŁUKOWICA

Spadek z I ligi młodzików

 1/W rundzie wiosna 2019, każda drużyna rozgrywa z pozostałymi drużynami 1 spotkanie wg.ustalonego 

    terminarza rozgrywek

2/ Zespół  który , w końcowej tabeli rozgrywek w rundzie wiosna 2019 zajmie 1 miejsce awansuje do 

    I ligi młodzików

 II LIGA OKRĘGOWA D2 MŁODZIK GRUPA 2

Lp

Nazwa klubu

 

 

 

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek  jesień 2018  zajęły miejsca

2 –7.

1

KS TYMBARK

2

MKS LIMANOVIA II

3

MUKS HALNY KAMIENICA II

4

ZALESIANKA ZALESIE

5

ORKAN SZCZYRZYC II

6

KROKUS PRZYSZOWA II

7

DOBRZANKA DOBRA

Spadek z I ligi młodzików

 1/W rundzie wiosna 2019, każda drużyna rozgrywa z pozostałymi drużynami 1 spotkanie wg.ustalonego 

    terminarza rozgrywek

2/ Zespół  który , w końcowej tabeli rozgrywek w rundzie wiosna 2019 zajmie 1 miejsce awansuje do 

    I ligi młodzików

I LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW

Lp

Nazwa klubu

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek Grupy 1  jesień 2018  zajęły miejsca  1-3.

.

1

MKS LIMAANOVIA I

 2

AP „MAM TALENT

3

SOKÓŁ II SŁOPNICE

4

MUKS HALNY KAMIENICA

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek Grupy 2  jesień 2018  zajęły miejsca  1-4.

 

5

PŁOMIEŃ  LIMANOWA

6

AP BONITO II

7

MORDARKA

8

SOKÓŁ I SŁOPNICE

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek Grupy 3  jesień 2018  zajęły miejsca  1-4.

 

9

AP BONITO I

10

ORKAN SZCZYRZYC I

11

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

 1/W rundzie wiosna 2019, każda drużyna rozgrywa z pozostałymi drużynami 1 spotkanie wg.ustalonego 

    terminarza rozgrywek

II LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW

Lp

Nazwa klubu

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek Grupy 1  jesień 2018  zajęły miejsca  4-5

1

URAN ŁUKOWICA

 2

KROKUS PRZYSZOWA

3

MKS LIMANOVIA II

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek Grupy 2  jesień 2018  zajęły miejsca  5-7.

 

4

ORKAN SZCZYRZYC II

5

RUPNIÓW

6

DOBRZANKA DOBRA

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek Grupy 3  jesień 2018  zajęły miejsca  5-8.

 

7

FA DOBRA

8

ZENIT KASINKA MAŁA

9

LASKOWIA

1/W rundzie wiosna 2019, każda drużyna rozgrywa z pozostałymi drużynami 1 spotkanie wg.ustalonego 

    terminarza rozgrywek

I LIGA OKRĘGOWA ŻAKÓW

Lp

Nazwa klubu

 

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek Grupy 1  jesień 2018  zajęły miejsca  1 - 4.

.

1

MUKS HALNY KAMIENICA

 2

URAN ŁUKOWICA

3

AP MAM TALENT LIMANOWA

4

MORDARKA

5

AP LIMANOVIA  I

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek Grupy 2  jesień 2018  zajęły miejsca  1-4.

.

6

AP BONITO I

7

ORKAN SZCZYRZYC

8

FA  DOBRA

 1/W rundzie wiosna 2019, każda drużyna rozgrywa z pozostałymi drużynami 1 spotkanie wg.ustalonego 

    terminarza rozgrywek

II LIGA OKRĘGOWA ŻAKÓW

Lp

Nazwa klubu

 

 

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek Grupy 1  jesień 2018  zajęły miejsca  5 - 9.

 

1

PŁOMIEŃ LIMANOWA

 2

LASKOVIA

3

AP LIMANOVIA II

4

AP BONITO II

5

KROKUS PRZYSZOWA

6

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

Drużyny, które w końcowej tabeli  rozgrywek Grupy 2  jesień 2018  zajęły miejsca  5 - 8.

 

7

SOKÓŁ SŁOPNICE

8

TYMBARK

9

STRADOMKA SKRZYDLNA

 1/W rundzie wiosna 2019, każda drużyna rozgrywa z pozostałymi drużynami 1 spotkanie wg.ustalonego 

    terminarza rozgrywek

 Terminarz juniorzy starsi I liga LPPN: http://limppn.pl/2019_1junior_...

1

KROKUS PRZYSZOWA

7

21

7

0

0

41:6

2

SŁOMKA SIEKIERCZYNA

7

15

5

0

2

22:12

3

JODŁOWNIK

7

12

4

0

3

16:17

4

LASKOVIA LASKOWA

7

10

3

1

3

17:19

5

ZALESIANKA ZALESIE

7

10

3

1

3

19:21

6

DOBRZANKA DOBRA

7

9

3

0

4

21:24

7

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

7

2

0

2

5

10:25

8

GORCE KAMIENICA

7

2

0

2

5

14:36

 

Terminarz juniorzy starsi II liga LPPN: http://limppn.pl/2019_2junior_...

1

URAN ŁUKOWICA

6

13

4

1

1

24:9

2

OLIMPIA PISARZOWA

6

12

4

0

2

18:10

3

AKS UJANOWICE

6

11

3

2

1

14:10

4

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

6

10

3

1

2

17:10

5

STARÓWKA STARA WIEŚ

6

7

2

1

3

21:25

6

ORKAN SZCZYRZYC

6

5

1

2

3

4:10

7

MORDARKA

6

1

0

1

5

4:28

 

udostępnij
Komentarze (0)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in