Wtorek, 04 października
Rozalia, Edwin, Franciszek, Konrad, Rosława, Rozalia

Piłkarski weekend: terminarz

19.08.2022 08:34:00 jaca 1 2110

Terminarz spotkań w piłkarskich rozgrywkach seniorów z udziałem drużyn z terenu powiatu limanowskiego.

IV LIGA MAŁOPOLSKA, 4 kolejka:

Glinik Gorlice - Limanovia Limanowa, 20 sierpnia, 17:00

Okocimski KS Brzesko - Wiślanie Jaśkowice, 20 sierpnia, 17:30

LKS Jawiszowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, 21 sierpnia, 17:00

Unia Oświęcim - Radziszowianka Radziszów, 20 sierpnia, 11:00

Dalin Myślenice - Orzeł Ryczów, 20 sierpnia, 17:00

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Barciczanka Barcice, 20 sierpnia, 11:00

Wolania Wola Rzędzińska - Słomniczanka Słomniki, 21 sierpnia, 17:00

Poprad Muszyna - Wierchy Rabka Zdrój, 20 sierpnia, 11:00

Lubań Maniowy - Beskid Andrychów, 20 sierpnia, 17:00

1.

 Wiślanie Jaśkowice

3

9

3

0

0

7-1

2.

 Poprad Muszyna

3

9

3

0

0

8-3

3.

 Radziszowianka Radziszów

3

7

2

1

0

6-3

4.

 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

3

6

2

0

1

12-5

5.

 Orzeł Ryczów

3

6

2

0

1

6-4

6.

 Wierchy Rabka Zdrój

3

6

2

0

1

9-7

7.

 Unia Oświęcim

3

6

2

0

1

7-4

8.

 Wolania Wola Rzędzińska

3

6

2

0

1

6-5

9.

 LKS Jawiszowice

3

4

1

1

1

3-4

10.

 Barciczanka Barcice

3

4

1

1

1

4-6

11.

 Okocimski KS Brzesko

3

4

1

1

1

7-7

12.

 Dalin Myślenice

3

3

1

0

2

6-7

13.

 Limanovia Limanowa

3

3

1

0

2

3-2

14.

 Lubań Maniowy

3

3

1

0

2

5-5

15.

 Słomniczanka Słomniki

3

3

1

0

2

4-7

16.

 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

3

0

0

0

3

2-7

17.

 Glinik Gorlice

3

0

0

0

3

2-9

18.

 Beskid Andrychów

3

0

0

0

3

3-14

 

V LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 2 kolejka:

Tarnovia Tarnów - Tuchovia Tuchów, 20 sierpnia, 17:00

Korona Niedzieliska - Dunajec Nowy Sącz, 19 sierpnia, 18:00

Dunajec Zakliczyn - Watra Białka Tatrzańska, 21 sierpnia, 17:00

Sokół Słopnice - GLKS Gromnik, 21 sierpnia, 17:00

Bocheński KS - Kolejarz Stróże, 20 sierpnia, 17:00

Radłovia Radłów - Orkan Szczyrzyc, 20 sierpnia, 18:00

Metal Tarnów - Zalesianka Zalesie, 20 sierpnia, 17:00

Jarmuta Szczawnica - GKS Drwinia, 20 sierpnia, 16:00

1.

 GLKS Gromnik

1

3

1

0

0

4-0

2.

 Watra Białka Tatrzańska

1

3

1

0

0

5-2

3.

 Radłovia Radłów

1

3

1

0

0

3-1

4.

 Dunajec Nowy Sącz

1

3

1

0

0

2-0

5.

 GKS Drwinia

1

3

1

0

0

3-2

 Bocheński KS

1

3

1

0

0

3-2

7.

 Kolejarz Stróże

1

3

1

0

0

2-1

8.

 Tarnovia Tarnów

1

3

1

0

0

1-0

9.

 Orkan Szczyrzyc

1

0

0

0

1

2-3

 Metal Tarnów

1

0

0

0

1

2-3

11.

 Sokół Słopnice

1

0

0

0

1

1-2

12.

 Jarmuta Szczawnica

1

0

0

0

1

0-1

13.

 Zalesianka Zalesie

1

0

0

0

1

1-3

14.

 Tuchovia Tuchów

1

0

0

0

1

0-2

15.

 Korona Niedzieliska

1

0

0

0

1

2-5

16.

 Dunajec Zakliczyn

1

0

0

0

1

0-4

 

KLASA OKRĘGOWA, PODHALE-LIMANOWA, 3 kolejka:

 Huragan Waksmund - Gorce Kamienica, 21 sierpnia, 17:00

Turbacz Mszana Dolna - Płomień Limanowa, 20 sierpnia, 17:00

Babia Góra Lipnica Wielka - Słomka Siekierczyna, 21 sierpnia, 15:00

Zawrat Bukowina Tatrzańska - Jordan Jordanów, 20 sierpnia, 17:00

Wierchy Pasierbiec - Orkan Raba Wyżna, 21 sierpnia, 17:00

Krokus Przyszowa - Wiatr Ludźmierz, 21 sierpnia, 12:00

LKS Szaflary - AKS Ujanowice, 21 sierpnia, 15:00

 

1.

 Orkan Raba Wyżna

2

6

2

0

0

9-2

2.

 Słomka Siekierczyna

2

6

2

0

0

8-2

3.

 Krokus Przyszowa

2

6

2

0

0

5-3

4.

 Wiatr Ludźmierz

2

4

1

1

0

9-5

5.

 Płomień Limanowa

2

4

1

1

0

4-2

6.

 Turbacz Mszana Dolna

2

3

1

0

1

5-4

7.

 LKS Szaflary

2

3

1

0

1

4-3

8.

 Jordan Jordanów

2

3

1

0

1

6-4

9.

 AKS Ujanowice

2

1

0

1

1

4-5

10.

 Wierchy Pasierbiec

2

1

0

1

1

4-8

11.

 Zawrat Bukowina Tatrzańska

2

1

0

1

1

4-5

12.

 Huragan Waksmund

2

1

0

1

1

3-6

13.

 Gorce Kamienica

2

0

0

0

2

1-5

14.

 Babia Góra Lipnica Wielka

2

0

0

0

2

1-13

  

KLASA „A”, LIMANOWA, 2 kolejka:

Pauzuje: Ostra Olszówka/Raba Niżna       

Laskovia Laskowa - Dobrzanka Dobra, 20 sierpnia, 18:00

KS Tymbark - Rybie Nowe Rybie, 21 sierpnia, 17:00

LKS Jodłownik - Zalesianka II Zalesie, 21 sierpnia, 17:30

LKS Mordarka - Starówka Stara Wieś, 20 sierpnia, 18:00

Olimpia Pisarzowa - Sokół II Słopnice, 20 sierpnia, 17:30

1.

 LKS Jodłownik

1

3

1

0

0

7-0

2.

 Laskovia Laskowa

1

3

1

0

0

6-1

3.

 Zalesianka II Zalesie

1

3

1

0

0

4-2

4.

 LKS Mordarka

1

3

1

0

0

4-3

5.

 Ostra Olszówka/Raba Niżna

1

1

0

1

0

1-1

6.

 Dobrzanka Dobra

1

1

0

1

0

1-1

7.

 Olimpia Pisarzowa

0

0

0

0

0

0-0

8.

 Sokół II Słopnice

1

0

0

0

1

3-4

9.

 KS Tymbark

1

0

0

0

1

2-4

10.

 Rybie Nowe Rybie

1

0

0

0

1

1-6

11.

 Starówka Stara Wieś

1

0

0

0

1

0-7

 

KLASA B, LIMANOWA:

Jaworzanka Jaworzna - pauzowała

Stradomka Skrzydlna - Zenit Kasinka Mała, 21 sierpnia, 17:00

LKS Rupniów - Uran Łukowica, 21 sierpnia, 15:00

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in