Czwartek, 08 grudnia
Maria, Światozar, Klemens, Makary, Romaryk, Delfina

Piłkarski weekend:: od klasy B do IV ligi

07.10.2022 08:19:00 jaca 0 1529

Terminarz spotkań z udziałem drużyn z terenu powiatu limanowskiego w seniorskich rozgrywkach piłki nożnej.

IV LIGA MAŁOPOLSKA:

Glinik Gorlice - Dalin Myślenice, 8 października, 15:00

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Unia Oświęcim, 8 października, 11:00

Wolania Wola Rzędzińska - LKS Jawiszowice, 8 października, 16:00

Poprad Muszyna - Okocimski KS Brzesko, 8 października, 11:00

Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa, 8 października, 16:00

Beskid Andrychów - Wiślanie Jaśkowice, 8 października, 12:00

Wierchy Rabka Zdrój - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, 8 października, 16:00

Słomniczanka Słomniki - Radziszowianka Radziszów, 8 października, 15:00

Barciczanka Barcice - Orzeł Ryczów, 8 października, 15:00

 

1.

 Wiślanie Jaśkowice

11

28

9

1

1

29-10

2.

 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

11

28

9

1

1

43-12

3.

 LKS Jawiszowice

11

22

7

1

3

19-15

4.

 Poprad Muszyna

11

20

6

2

3

17-11

5.

 Wolania Wola Rzędzińska

11

19

6

1

4

24-21

6.

 Orzeł Ryczów

11

19

6

1

4

20-14

7.

 Beskid Andrychów

11

19

6

1

4

20-22

8.

 Wierchy Rabka Zdrój

11

18

5

3

3

21-18

 Unia Oświęcim

11

18

6

0

5

21-18

10.

 Dalin Myślenice

11

16

5

1

5

22-21

11.

 Słomniczanka Słomniki

11

16

5

1

5

16-16

12.

 Lubań Maniowy

11

13

4

1

6

18-20

13.

 Barciczanka Barcice

11

12

3

3

5

17-23

14.

 Glinik Gorlice

11

12

4

0

7

19-24

15.

 Limanovia Limanowa

11

12

4

0

7

14-17

16.

 Radziszowianka Radziszów

11

8

2

2

7

9-25

17.

 Okocimski KS Brzesko

11

7

2

1

8

10-31

18.

 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

11

0

0

0

11

11-32

  

V LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD:

Tarnovia Tarnów - Bocheński KS, 8 października, 16:00

Radłovia Radłów - Sokół Słopnice, 9 października, 15:00

Metal Tarnów - Dunajec Zakliczyn, 8 października, 16:00

Jarmuta Szczawnica - Korona Niedzieliska, 8 października, 13:00

GKS Drwinia - Tuchovia Tuchów, 9 października, 16:00

Zalesianka Zalesie - Dunajec Nowy Sącz, 8 października, 16:00

Orkan Szczyrzyc - Watra Białka Tatrzańska, 8 października, 11:00

Kolejarz Stróże - GLKS Gromnik, 9 października, 15:00

 

1.

 Watra Białka Tatrzańska

9

22

7

1

1

22-9

2.

 Kolejarz Stróże

9

21

7

0

2

27-9

3.

 GKS Drwinia

9

20

6

2

1

21-12

4.

 Sokół Słopnice

9

20

6

2

1

14-8

5.

 Bocheński KS

9

17

5

2

2

22-14

6.

 GLKS Gromnik

9

16

4

4

1

14-8

7.

 Orkan Szczyrzyc

9

12

4

0

5

15-18

8.

 Tarnovia Tarnów

9

12

4

0

5

15-13

9.

 Dunajec Nowy Sącz

9

11

3

2

4

10-9

10.

 Zalesianka Zalesie

9

11

3

2

4

18-25

11.

 Metal Tarnów

9

10

2

4

3

14-13

12.

 Radłovia Radłów

9

10

3

1

5

10-13

13.

 Korona Niedzieliska

9

8

2

2

5

16-23

14.

 Dunajec Zakliczyn

9

6

2

0

7

10-25

15.

 Jarmuta Szczawnica

9

4

1

1

7

10-25

16.

 Tuchovia Tuchów

9

4

1

1

7

9-23

  

KLASA OKRĘGOWA, PODHALE-LIMANOWA:

Gorce Kamienica - Jordan Jordanów, 8 października, 16:00

Słomka Siekierczyna - Orkan Raba Wyżna, 8 października, 16:00

Płomień Limanowa - Wiatr Ludźmierz, 8 października, 15:00

Huragan Waksmund - AKS Ujanowice, 9 października, 16:00

Turbacz Mszana Dolna - LKS Szaflary, 9 października, 14:00

Babia Góra Lipnica Wielka - Krokus Przyszowa, 9 października, 12:30

Zawrat Bukowina Tatrzańska - Wierchy Pasierbiec, 8 października, 16:00

 

1.

 LKS Szaflary

9

21

7

0

2

23-14

2.

 Orkan Raba Wyżna

9

19

6

1

2

35-15

3.

 AKS Ujanowice

9

19

6

1

2

23-19

4.

 Płomień Limanowa

9

16

5

1

3

22-17

5.

 Huragan Waksmund

9

14

4

2

3

22-16

6.

 Krokus Przyszowa

9

14

4

2

3

17-18

7.

 Wiatr Ludźmierz

9

13

4

1

4

18-18

8.

 Babia Góra Lipnica Wielka

9

11

3

2

4

20-33

9.

 Słomka Siekierczyna

9

10

2

4

3

19-17

10.

 Jordan Jordanów

9

9

3

0

6

24-24

11.

 Gorce Kamienica

9

8

2

2

5

12-23

12.

 Zawrat Bukowina Tatrzańska

9

8

1

5

3

20-25

13.

 Turbacz Mszana Dolna

9

8

2

2

5

16-22

14.

 Wierchy Pasierbiec

9

6

1

3

5

17-27

 

 LIMANOWSKA KLASA „A”:

Pauza: Rybie Nowe Rybie.

Dobrzanka Dobra - Zalesianka II Zalesie, 8 października, 16:00

Ostra Olszówka/Raba Niżna - Starówka Stara Wieś, 8 października, 16:00

Laskovia Laskowa  - Sokół II Słopnice, 8 października, 16:00

KS Tymbark - Olimpia Pisarzowa, 8 października, 16:00

LKS Jodłownik - LKS Mordarka, 9 października, 16:00

 

1.

 LKS Jodłownik

7

19

6

1

0

34-6

2.

 KS Tymbark

7

16

5

1

1

19-9

3.

 Laskovia Laskowa

7

15

5

0

2

19-11

4.

 LKS Mordarka

8

15

5

0

3

31-11

5.

 Sokół II Słopnice

7

13

4

1

2

27-14

6.

 Rybie Nowe Rybie

8

9

3

0

5

15-39

7.

 Olimpia Pisarzowa

7

9

3

0

4

16-17

8.

 Ostra Olszówka/Raba Niżna

7

7

2

1

4

17-23

9.

 Zalesianka II Zalesie

7

6

2

0

5

13-26

10.

 Dobrzanka Dobra

8

5

1

2

5

11-19

11.

 Starówka Stara Wieś

7

3

1

0

6

11-38

 

LIMANOWSKA KLASA „B”:

Jaworzanka Jaworzna - LKS Rupniów, 9 października, 14:00

 

1.

 Uran Łukowica

6

15

5

0

1

32-7

2.

 Zenit Kasinka Mała

6

10

3

1

2

31-17

3.

 LKS Rupniów

5

4

1

1

3

12-20

4.

 Jaworzanka Jaworzna

5

3

1

0

4

10-41

 

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in