Wtorek, 23 października
Marlena, Seweryn, Teodor, Honorata, Iga, Jan, Edward

Piłkarski weekend. Limanovia o utrzymanie lidera powalczy z beniaminkiem.

12.10.2018 07:26:00 JACA 0 1143

Piłkarski weekend na seniorskich boiskach. Terminarz spotkań z udziałem drużyn z terenu powiatu limanowskiego.

IV liga, grupa Małopolska-wschód, 11 kolejka:

Sobota (13 października): Okocimski KS Brzesko - Limanovia Limanowa (15), Barciczanka Barcice - Poprad Muszyna (15), Tarnovia Tarnów - LKS Szaflary (15:30), Glinik Gorlice - GKS Drwinia (15), Unia Tarnów - Sandecja II Nowy Sącz (15). Niedziela (14 października): Lubań Maniowy - Watra Białka Tatrzańska (15), Olimpia Pisarzowa - Dunajec Zakliczyn (15). Mecz rozegrany awansem 5 września: Bocheński KS - Orkan Szczyrzyc 2:4.

1.

 Limanovia Limanowa

10

25

8

1

1

24-8

2.

 Poprad Muszyna

10

25

8

1

1

19-6

3.

 Unia Tarnów

10

20

6

2

2

19-8

4.

 Sandecja II Nowy Sącz

10

18

6

0

4

22-11

5.

 Orkan Szczyrzyc

10

17

5

2

3

18-13

6.

 Watra Białka Tatrzańska

10

16

5

1

4

21-19

7.

 Barciczanka Barcice

10

16

5

1

4

16-14

8.

 GKS Drwinia

10

14

4

2

4

15-14

9.

 LKS Szaflary

10

14

4

2

4

11-18

10.

 Tarnovia Tarnów

10

12

3

3

4

9-12

11.

 Okocimski KS Brzesko

10

12

4

0

6

13-16

12.

 Glinik Gorlice

10

11

3

2

5

8-22

13.

 Lubań Maniowy

11

10

2

4

5

8-15

14.

 Dunajec Zakliczyn

10

10

3

1

6

14-18

15.

 Bocheński KS

11

8

2

2

7

15-27

16.

 Olimpia Pisarzowa

10

2

0

2

8

7-18

 

V liga, „okręgówka”, Nowy Sącz:

11 kolejka, V liga („okręgówka”), Nowy Sącz. Sobota (13 października): Jarmuta Szczawnica - Sokół Słopnice (godz. 15), Kolejarz Stróże - Poprad Rytro (14:30), Gród Podegrodzie - Orzeł Wojnarowa (15). Niedziela (14 października): Huragan Waksmund - LKS Łużna (15), Zalesianka Zalesie - Sokół Stary Sącz (14:30), LKS Rupniów - Laskovia Laskowa (11), Skalnik Kamionka Wielka - Wierchy Rabka Zdrój (15), KS Tymbark - Ogniwo Piwniczna Zdrój (13).

1.

 Poprad Rytro

10

26

8

2

0

29-9

2.

 Wierchy Rabka Zdrój

10

24

8

0

2

36-9

3.

 Jarmuta Szczawnica

10

22

7

1

2

26-9

4.

 Sokół Słopnice

10

22

7

1

2

33-14

5.

 Zalesianka Zalesie

10

19

6

1

3

23-15

6.

 Skalnik Kamionka Wielka

10

17

5

2

3

19-13

7.

 Gród Podegrodzie

10

17

5

2

3

16-16

8.

 Huragan Waksmund

9

15

5

0

4

17-17

9.

 LKS Rupniów

10

13

4

1

5

12-19

10.

 Laskovia Laskowa

10

12

2

6

2

21-23

11.

 Orzeł Wojnarowa

10

11

3

2

5

17-24

12.

 Ogniwo Piwniczna Zdrój

10

8

2

2

6

8-21

13.

 Sokół Stary Sącz

10

7

2

1

7

14-23

14.

 LKS Łużna

10

7

2

1

7

11-23

15.

 Kolejarz Stróże

9

5

1

2

6

15-25

16.

 KS Tymbark

10

0

0

0

10

7-44

 

 Limanowska klasa A:

13 października:

AKS Ujanowice - Dobrzanka Dobra, 15:30

Zenit Kasinka Mała - Gorce Kamienica, 15:30

Słomka Siekierczyna - LKS Mordarka, 13:30

Płomień Limanowa - Orkan Niedźwiedź, 16

14 październik

Turbacz Mszana Dolna - Krokus Przyszowa, 15

Stradomka Skrzydlna - Rybie Nowe Rybie, 13

1.

 AKS Ujanowice

9

18

6

0

3

29-15

2.

 Słomka Siekierczyna

9

17

5

2

2

19-15

3.

 Płomień Limanowa

8

16

5

1

2

19-11

4.

 Turbacz Mszana Dolna

9

15

4

3

2

27-11

5.

 Krokus Przyszowa

9

15

5

0

4

29-21

6.

 Dobrzanka Dobra

8

13

4

1

3

19-20

7.

 Zenit Kasinka Mała

9

11

3

2

4

15-24

8.

 Gorce Kamienica

8

10

3

1

4

21-22

9.

 Orkan Niedźwiedź

8

9

2

3

3

12-17

10.

 Stradomka Skrzydlna

8

7

2

1

5

23-24

11.

 Rybie Nowe Rybie

8

6

2

0

6

7-25

12.

 LKS Mordarka

7

5

1

2

4

13-28

 

Limanowska klasa B:

LKS Jodłownik - Jaworzanka Jaworzna, 14 października, 11:00

Uran Łukowica - Wierchy Pasierbiec, 13 października, 16:00

Pauza: Witów Mszana Górna.

1.

 LKS Jodłownik

6

18

6

0

0

23-1

2.

 Witów Mszana Górna

5

7

2

1

2

11-10

3.

 Wierchy Pasierbiec

6

6

2

0

4

10-12

4.

 Jaworzanka Jaworzna

6

6

2

0

4

11-21

5.

 Uran Łukowica

5

4

1

1

3

7-18

 

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in