Środa, 05 października
Igor, Flawia, Placyd, Apolinary, Rajmund, Justyna

Piłkarski weekend. IV liga się rozkręca, startuje Klasa A i V liga

12.08.2022 12:01:00 jaca 0 1697

Terminarz spotkań z udziałem drużyn powiatu limanowskiego w seniorskich rozgrywkach piłkarskich.

IV LIGA, MAŁOPOLSKA, 3 kolejka:

Lubań Maniowy - Glinik Gorlice, 13 sierpnia, 17:00

Beskid Andrychów - Poprad Muszyna,13 sierpnia, 17:30

Wierchy Rabka Zdrój - Wolania Wola Rzędzińska, 13 sierpnia, 11:00

Słomniczanka Słomniki - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza, 13 sierpnia, 17:00

Barciczanka Barcice  - Dalin Myślenice, 13 sierpnia, 13:00

Orzeł Ryczów - Unia Oświęcim , 13 sierpnia, 16:00

Radziszowianka Radziszów - LKS Jawiszowice, 13 sierpnia, 17:00

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Okocimski KS Brzesko        13 sierpnia, 17:00

Wiślanie Jaśkowice - Limanovia Limanowa, 13 sierpnia, 11:00

1.

 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

2

6

2

0

0

11-2

2.

 Unia Oświęcim

2

6

2

0

0

7-2

3.

 Wiślanie Jaśkowice

2

6

2

0

0

6-1

4.

 Wolania Wola Rzędzińska

2

6

2

0

0

5-2

5.

 Poprad Muszyna

2

6

2

0

0

4-2

6.

 Radziszowianka Radziszów

2

4

1

1

0

4-3

7.

 LKS Jawiszowice

2

4

1

1

0

3-2

8.

 Wierchy Rabka Zdrój

2

3

1

0

1

6-6

9.

 Limanovia Limanowa

2

3

1

0

1

3-1

10.

 Orzeł Ryczów

2

3

1

0

1

4-4

11.

 Dalin Myślenice

2

3

1

0

1

5-5

12.

 Okocimski KS Brzesko

2

1

0

1

1

5-6

13.

 Barciczanka Barcice

2

1

0

1

1

2-5

14.

 Lubań Maniowy

2

0

0

0

2

2-4

15.

 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

2

0

0

0

2

1-5

16.

 Słomniczanka Słomniki

2

0

0

0

2

1-6

 Glinik Gorlice

2

0

0

0

2

1-6

18.

 Beskid Andrychów

2

0

0

0

2

2-10

 

V LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 1 kolejka:

Jarmuta Szczawnica - Tarnovia Tarnów, 14 sierpnia, 15:00

GKS Drwinia - Metal Tarnów, 14 sierpnia, 18:00

Zalesianka Zalesie - Radłovia Radłów, 13 sierpnia, 11:00

Orkan Szczyrzyc - Bocheński KS, 13 sierpnia, 11:00

Kolejarz Stróże - Sokół Słopnice, 13 sierpnia, 17:00

GLKS Gromnik - Dunajec Zakliczyn, 13 sierpnia, 17:00

Watra Białka Tatrzańska - Korona Niedzieliska, 13 sierpnia, 17:00

Dunajec Nowy Sącz - Tuchovia Tuchów, 13 sierpnia, 15:00

  

KLASA OKRĘGOWA, PODHALAŃSKO-LIMANOWSKA, 2 kolejka:

Gorce Kamienica - LKS Szaflary, 14 sierpnia, 16:00

AKS Ujanowice - Krokus Przyszowa, 13 sierpnia, 18:00

Wiatr Ludźmierz - Wierchy Pasierbiec, 17 sierpnia, 17:30

Orkan Raba Wyżna - Zawrat Bukowina Tatrzańska, 13 sierpnia, 15:30

Jordan Jordanów - Babia Góra Lipnica Wielka, 14 sierpnia, 18:00

Słomka Siekierczyna - Turbacz Mszana Dolna, 13 sierpnia, 17:00

Płomień Limanowa - Huragan Waksmund, 13 sierpnia, 15:00

  

KLASA „A”, LIMANOWA:

Olimpia Pisarzowa – puzuje.

Sokół II Słopnice - LKS Mordarka, 15 sierpnia, 17:00

Starówka Stara Wieś - LKS Jodłownik, 14 sierpnia, 11:00

Zalesianka II Zalesie - KS Tymbark, 13 sierpnia, 17:00

Rybie Nowe Rybie - Laskovia Laskowa, 14 sierpnia, 11:00

Dobrzanka Dobra - Ostra Olszówka/Raba Niżna, 14 sierpnia, 17:00

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in