Poniedziałek, 15 października
Teresa, Jadwiga, Florentyna, Aurelia, Leonard

Piłkarski terminarz na weekend

20.04.2018 07:10:17 JACA 0 2074

Terminarz spotkań w piłkarskich rozgrywkach seniorów z udziałem drużyn z terenu powiatu limanowskiego.

IV LIGA, GRUPA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD:

Piątek (20 kwietnia):

Barciczanka Barcice - Bocheński KS (17:00).

Sobota (21 kwietnia):

Tuchovia Tuchów - MLKS Żabno (godz. 17:00),

Tarnovia Tarnów - Wolania Wola Rzędzińska (17:00),

Glinik Gorlice - Poprad Muszyna (17:00),

Sandecja II Nowy Sącz - Olimpia Pisarzowa (11:00).

Niedziela (22 kwietnia):

Limanovia Limanowa - GKS Drwinia (14:00),

KS Tymbark - Poprad Rytro (17:00),

Watra Białka Tatrzańska - Lubań Maniowy (15:00).

1. Barciczanka Barcice 20 37 11 4 5 41-22
2. Lubań Maniowy 19 34 9 7 3 32-21
3. Limanovia Limanowa 19 34 10 4 5 44-24
4. Sandecja II Nowy Sącz 19 32 10 2 7 45-33
5. Bocheński KS 18 31 9 4 5 30-17
6. Tarnovia Tarnów 19 31 9 4 6 31-24
7. Poprad Muszyna 19 30 9 3 7 34-27
8. Glinik Gorlice 18 29 9 2 7 33-34
9. Watra Białka Tatrzańska 18 27 7 6 5 30-34
10. Olimpia Pisarzowa 20 27 8 3 9 34-37
11. Wolania Wola Rzędzińska 19 25 7 4 8 31-28
12. GKS Drwinia 19 25 7 4 8 28-28
13. MLKS Żabno 19 25 6 7 6 26-26
14. KS Tymbark 18 13 4 1 13 13-52
15. Poprad Rytro 19 11 3 2 14 18-42
16. Tuchovia Tuchów 19 11 2 5 12 24-45

V LIGA, „okręgówka”, Nowy Sącz:

Sobota (21 kwietnia):

Kolejarz Stróże - Płomień Limanowa (godz. 17:00),

LKS Szaflary - Orzeł Wojnarowa (godz. 17:00),

Zalesianka Zalesie - AKS Ujanowice (16:00).

Niedziela: Skalnik Kamionka Wielka - Sokół Słopnice (17:00),

Jarmuta Szczawnica - Gród Podegrodzie (17:00),

Ogniwo Piwniczna Zdrój - Orkan Raba Wyżna (16:00),

Huragan Waksmund - Orkan Szczyrzyc (14:00),

KS Bobowa - LKS Rupniów (16:30).

1. Orkan Szczyrzyc 18 49 16 1 1 62-16
2. Sokół Słopnice 18 40 13 1 4 56-20
3. LKS Szaflary 17 40 13 1 3 52-23
4. Jarmuta Szczawnica 18 40 13 1 4 70-22
5. Skalnik Kamionka Wielka 18 33 11 0 7 49-24
6. Huragan Waksmund 18 28 8 4 6 34-27
7. Ogniwo Piwniczna Zdrój 18 28 9 1 8 40-35
8. Orzeł Wojnarowa 18 27 8 3 7 31-40
9. Zalesianka Zalesie 18 23 7 2 9 23-33
10. Orkan Raba Wyżna 18 21 6 3 9 35-47
11. LKS Rupniów 18 21 6 3 9 29-51
12. Kolejarz Stróże 18 18 5 3 10 22-45
13. Gród Podegrodzie 17 18 5 3 9 28-48
14. AKS Ujanowice 18 14 4 2 12 24-46
15. KS Bobowa 18 7 2 1 15 15-51
16. Płomień Limanowa 18 6 1 3 14 15-57

LIMANOWSKA KLASA „A”:

Krokus Przyszowa - Laskovia Laskowa, 22 kwietnia, 11:00

Wierchy Pasierbiec - Zenit Kasinka Mała, 22 kwietnia, 16:00

Orkan Niedźwiedź - Stradomka Skrzydlna, 21 kwietnia, 16:30

Słomka Siekierczyna - LKS Mordarka, 22 kwietnia, 15:00

Gorce Kamienica - Turbacz Mszana Dolna, 22 kwietnia, 14:00

Pauza: Dobrzanka Dobra.

1. Laskovia Laskowa 12 36 12 0 0 51-10
2. Turbacz Mszana Dolna 11 28 9 1 1 47-13
3. Dobrzanka Dobra 12 20 6 2 4 37-28
4. Gorce Kamienica 12 17 5 2 5 26-36
5. Stradomka Skrzydlna 12 16 4 4 4 23-23
6. Słomka Siekierczyna 12 15 4 3 5 19-26
7. LKS Mordarka 12 14 4 2 6 25-27
8. Krokus Przyszowa 12 11 3 2 7 24-34
9. Zenit Kasinka Mała 11 10 3 1 7 20-35
10. Orkan Niedźwiedź 11 9 2 3 6 17-32
11. Wierchy Pasierbiec 11 5 1 2 8 12-37

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in