Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz

Osiem goli w meczu Ogniwo – Limanovia. Hat-trick Ślazyka

Opublikowano 03.05.2016 19:16:30 Zaktualizowano 04.09.2018 14:03:48 jaca
7 4000

V liga („okręgówka”, Nowy Sącz): Limanovia prowadziła z Ogniwem już 5-1. W końcówce gospodarze zdołali zmniejszyć rozmiary porażki.

OGNIWO PIWNICZNA-ZDRÓJ – LIMANOVIA LIMANOWA 3 : 5 (1 : 2)

0-1 M. Czaja 10, 1-1 gol dla gospodarzy w 30 minucie, 1-2 Ślazyk 33, 1-3 Ślazyk 55, 1-4 Ślazyk 56, 1-5 Piwowarczyk 60, 2-5 gol dla gospodarzy w 75 minucie, 3-5 gol dla gospodarzy w 81 minucie.

LIMANOVIA: Mastalerz – Wierzycki, Ruchałowski, Mąka, D. Kurczab (75 B. Król) – Ślazyk, N. Czaja, K. Kurczab, Piwowarczyk, Wsół (65 P. Śmierciak) – M. Czaja (70 Kuchta).

Tak padły gole:

0-1 po rzucie rożnym piłka odbiła się od obrońcy gospodarzy i zmierzała w kierunku bramki. Mateusz Czaja uprzedził interwencję bramkarza i wślizgiem wpakował futbolówkę do siatki.

1-1 – po niewykorzystanej sytuacji Piwowarczyka gospodarze przeprowadzili szybką kontrę, po której zdobyli wyrównanie.

1-2 – precyzyjny strzał Macieja Ślazyka z 20 metrów.

1-3 – z rzutu rożnego dośrodkował M. Czaja a celna główką popisał się Ślazyk.

1-4 – ponownie z rzutu rożnego dośrodkował M. Czaja, fatalny błąd przy próbie piąstkowania popełnił bramkarz gospodarzy. Ślazyk skorzystał z prezentu kompletując hat-tricka.

1-5 – trzeci gol w ciągu pięciu minut. Zespołową akcję po podaniu M. Czai wykończył Piwowarczyk.

2-5 i 3-5 – obie bramki bardzo podobne, zamieszanie w polu karnym, dekoncentracja obrońców Limanovii i Ogniwo zmniejsza rozmiary porażki.