Niedziela, 28 kwietnia Paweł, Waleria, Ludwik, Piotr, Bogna, Witalis

Orkan Raba Wyżna – AKS Ujanowice: od 0-2 do 3-2. Komplet wyników.

Opublikowano 03.05.2016 20:45:43 Zaktualizowano 04.09.2018 14:03:48 jaca
7 3343

V liga („okręgówka”, Nowy Sącz): AKS Ujanowice przegrał na wyjeździe z Orkanem Raba Wyżna. Po bezbramkowej pierwszej połowie, po zmianie stron goście objęli dwubramkowe prowadzenie. Jednak ostatecznie komplet punków zdobył Orkan.

ORKAN RABA WYŻNA – AKS UJANOWICE 3 : 2 (0 : 0)

0:1 Orzeł 47, 0:2 Kiławiec 55, 1:2 gol dla gospodarzy w 60 minucie, 2:2 gol dla gospodarzy w 68 minucie, 3:2 gol dla gospodarzy w 70 minucie.

Ujanowice: M. Gwiżdż – Zelek, Firlej, P. Oleksy, Dudek – Kmiecik (67 Przystał), D. Augustyn, R. Gwiżdż (73 R. Gwiżdż), Orzeł (61 S. Oleksy) – Kiławiec, Krzyżak (46 Jasica).

Ogniwo Piwniczna Zdrój - Limanovia Limanowa 3-5

5 maja: Sokół Słopnice - Jarmuta Szczawnica (17:30).

0 3
janki i soniki zapamietajcie Plomien nigdy nie zgasnie!! Zawsze bedzie tam dobra atmosfera, bo zawodnicy kibice i wszyscy zwiazani z tym klubem to jedna wielka rodzina. A jezeli chodzi o Limanovie to sie tak nie jarajcie, bo znow sie moze to skonczyc tak ze awansujecie przyjdzie sponsor sciagnie armie zaciezna i kazdy wie jak sie sytuacja dalej potoczy. Bez pozdrowien dla troli internetowych...
sswl
2016-05-04 18:09:10
0 0
1989rocznik-nie obrazaj kolego Limanovii bo niewiesz kto pisze na temat plomienia, a ja odpowiem Ci na Twoj post, jak sytuacja potoczy sie znowu tak samo to zapamietaj ze dalej bedziecie becki dostawac od Limanovii takze modl sie by tak sie nie stalo bo tez juz kazdy ma was dosc tego ciaglego napinania sie i uwierz mi bedzie ulga dla wszytskich jak juz nie bedziemy sie musieli spotykac na trybunach .Pozdro