Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał

Olimpia się nie ugięła, jako jedyna wyrwała punkt na boisku lidera

Opublikowano 08.06.2014 10:07:42 Zaktualizowano 04.09.2018 14:12:23 jaca
0 2817

Olimpia Pisarzowa zremisowała wczoraj na wyjeździe ze zdecydowanym liderem nowosądeckiej okręgówki (V liga), Podhalem Nowy Targ. Gospodarze mają już awans zapewniony. Do wczoraj wygrali wszystkie spotkania na własnym boisku. Olimpia przerwała jednak zwycięską passę rywali.

Podhale to zdecydowany lider okręgówki. W całym sezonie przegrał tylko dwa razy na wyjazdach, a u siebie zawsze wygrywał. Jednak Olimpia ma sposób na najlepszą drużynę w lidze. Jesienią wygrała u siebie z Podhalem 2-1, a wczoraj na boisku rywali zremisowała 0-0. Gospodarze posiadali przewagę, ale Olimpia umiejętnie się broniła i dzięki temu Podhale nie miało zbyt wielu sytuacji na pokonanie Borzęckiego. Dwukrotnie bliski zdobycia gola dla Olimpii był natomiast Kubicki.

PODHALE NOWY TARG – OLIMPIA PISARZOWA 0: 0

OLIMPIA: Borzęcki – Szkaradek, Ojrzanowski, Sejmej, Tumidaj, Sobonkiewicz (90 Rosiek), M. Dudek, Jabłoński (86 Nawalaniec), Kubicki, Zając, Konik (21 Raczek).

W 83 minucie czerwoną kartkę otrzymał zawodnik gospodarzy Świerzbiński (za niesportowe zachowanie).