Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

Olimpia rozbita przez Gród

Opublikowano 11.11.2015 15:16:32 Zaktualizowano 04.09.2018 14:06:22 jaca
0 1855

V liga („okręgówka”, Nowy Sącz). Mimo, że Olimpia Pisarzowa miała kilka klarownych sytuacja na strzelenie gola i przez większą część meczu prowadziła wyrównany pojedynek, doznała ostatecznie dotkliwej porażki.

OLIMPIA PISARZOWA – GRÓD PODEGRODZIE 0 : 4 (0 : 1)

0:1 Zgrzeblak 24, 0:2 Zgrzeblak 55, 0:3 Knurowski 60, 0:4 Mordarski 85.

Żółta kartka dla Olimpii: Sobonkiewicz.

OLIMPIA: Ciuła – Górski, Maślanka, Pociecha, Szkaradek – Sobonkiewicz, Wańczyk, Raczek (80 Pustelnik), Kociołek – Kubicki (65 Tumidaj), Zygmunt (75 Nawalaniec)

Tak padły gole”

0-1 – strata piłki w środkowej części boiska, Mordarski zagrał do Zgrzeblaka, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy zdobył gola.

0-2 – zawodnicy Olimpii przy wyprowadzaniu akcji z własnej połowy gubią piłkę i po przypadkowym strzale zawodnika Grodu, futbolówka po rykoszecie wada do siatki.

0-3 – kontra gości, która w zamieszaniu podbramkowym z 5 metrów wykończył Knurowski.

0-4 – kolejna prosta strata w środku pola, szybka kontra gości zakończona celnym uderzeniem Mordarskiego.

W 25 minucie piłkę w bramce gości umieścił Kubicki, ale arbiter uznał, że zawodnik Olimpii znajdował się na pozycji spalone.

Najlepszych okazji dla Olimpii nie wykorzystał: Kociołek w 38 minucie, Zygmunt w 55 minucie, Wańczyk w 56 minucie.