Piątek, 17 maja Brunon, Paschalis, Weronika, Wiktor, Stanisław, Sławomir, Wera

Olimpia Pisarzowa – Sokół Słopnice: decydujący gol w liczebnym osłabieniu

Opublikowano 02.10.2016 17:39:32 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:44 jaca
0 3318

V LIGA („okregówka”), Nowy Sącz, 9 kolejka: W derbach ziemi limanowskiej Olimpia pokonała u siebie Sokół Słopnice 2-1.

OLIMPIA PISRZOWA – SOKÓŁ SŁOPNICE 2 : 1 (1 : 1)

0:1 Kamil Śliwa 20, 1:1 Kubicki 45, 2:1 Nawalaniec 85

Sędziował Paweł Folwarski (Nowy Targ). Żółte kartki: Nieć dwie, Pociecha - Kamil Śliwa. Czerwona kartka: Nieć 70 minuta (Olimpia, w konsekwencji dwóch żółtych). Widzów 400.

OLIMPIA: K. Kordeczka – Tumidaj (85 Olszanecki), Górski, Pociecha, Szkaradek – Koralik, Wańczyk, Nieć, Nawalaniec – Kubicki, Wielek (70 Smoleń).

SOKÓŁ: Kryjomski – Sylwester Goliński, Więcek, Młynarczyk, Pierzchała – Ubik (70 Krzysztof Śliwa), Poręba, Bednarczyk (80 Kaźmierek), Matras – Grucel, Kamil Śliwa.

Przebieg meczu:

2 minuta – pierwsza groźna akcja gospodarzy. Kubicki starał się przelobować Kryjomskiego strzałem z 25 metrów, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

20 minuta – GOL DLA SOKOŁA; błąd defensywy Olimpii przy wyprowadzeniu piłki, futbolówkę przejął Kamil Śliwa i pewnym uderzeniem pokonał Kordeczkę.

31 minuta – po dośrodkowaniu Górskiego i główce Kubickiego piłka poszybowała nieznacznie nad bramką.

33 minuta – stuprocentowa okazja dla gospodarzy, ale Nawalaniec z 9 metrów fatalnie spudłował.

40 minuta – po strzale Koralika piłka odbiła się od słupka bramki Sokoła.

42 minuta – groźna akcja gości, ale Bednarczyk z 25 metrów posłał piłkę nad poprzeczką.

45 minuta – GOL DLA OLIMPII, po podaniu od Niecia z 7 metrów celnie uderzył Kubicki.

47 minuta – w sytuacji sam na sam z bramkarzem sokoła znalazł się Nieć, ale Kryjomski zdołał obronić strzał z ostrego kąta.

69 minuta – z 5 metrów fatalnie pudłuje Nawalaniec.

70 minuta – druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Niecia. Olimpia musiała kończyć mecz w dziesiątkę.

80 minuta – w bardzo dobrej sytuacji dla Sokoła pudłuje Grucel.

85 minuta – GOL DLA OLIMPII, po podaniu Kubickiego celnie z 8 metrów strzela Nawalaniec.