Piątek, 17 maja Brunon, Paschalis, Weronika, Wiktor, Stanisław, Sławomir, Wera

Olimpia Pisarzowa nadal w odwrocie. Pewne zwycięstwo AKS-u.

Opublikowano 17.04.2016 18:24:26 Zaktualizowano 04.09.2018 14:04:00 jaca
0 2055

V liga („okręgówka”, Nowy Sącz). Olimpia Pisarzowa przegrała wyraźnie trzeci kolejny mecz. Tym razem poległa w Ujanowicach.

AKS UJANOWICE – OLIMPIA PISARZOWA 4:1 (1:1)

0:1 Zając 5, 1:1 Orzeł 44, 2:1 Pławecki 63, 3:1 D. Augustyn 67, 4:1 P. Kmiecik 86.

Żółte kartki: Pasionek, Pławecki – Kociołek, Kubicki, Nawalaniec. Widzów 250.

AKS: M. Gwiżdż – Dudek, Oleksy, Firlej (60 R. Gwiżdż), Zelek – Pasionek, R. Augustyn, Pławecki (72 Krzyżak), D. Augustyn (82 P. Kmiecik) – Kiławiec (66 Jasica), Orzeł.

OLIMPIA: Baranowski – Tumidaj, Sejmej, Górski, Sobonkiewicz (55 Jabłoński) – Raczek, Pustelnik (64 Nawalaniec), Szkaradek, Kociołek – Kubicki, Zając.

Trwa wielki kryzys Olimpii Pisarzowa. Mecz w Ujanowicach rozpoczął się dla niej bardzo dobrze, bo już po 5 minutach prowadziła. Z upływem czasu AKS posiadał coraz większą przewagę, m.in. dwukrotnie po strzałach Pławeckiego piłka odbijała się od poprzeczki. Gospodarze do wyrównania doprowadzili dopiero tuż przed przerwą, a po zmianie stron dominowali na boisku. Bardzo dobre spotkanie rozegrał grający trener Ujanowic Rafał Augustyn, zanotował trzy asysty.

Tak padły gole:

0-1 błąd defensywy gospodarzy i Kubicki celnie uderzył z 8 metrów.

1-1 R. Augustyn podał do Orła, a ten przyjął piłkę na 16 metrze i celnym uderzeniem wpakował ją pod poprzeczkę

2-1 idealne podanie R. Augustyna i Pławecki wygrywa pojedynek sam na sam z Baranowskim

3-1 - prostopadle podanie do Orła i D. Augustyn celnie uderza z 7 metrów

4-1 – dośrodkowanie R. Augustyna z rzutu rożnego, błąd Baranowskiego i Kmiecik posłał piłkę do siatki z dwóch metrów.