Piątek, 10 maja Izydor, Antonina, Symeon, Jan

Olimpia męczyła się w derbowym pojedynku z Płomieniem

Opublikowano 07.05.2017 19:18:50 Zaktualizowano 04.09.2018 13:58:54 jaca
2 3428

V LIGA („OKRĘGÓWKA”) NOWY SĄCZ: Olimpia wygrała jedenaste spotkanie z rzędu i zrobiła kolejny krok w kierunku IV ligi. Dzisiejsze zwycięstwo z Płomieniem Limanowa zapewniła sobie dopiero w końcówce. W meczu padły cztery gole, a sędzia główny pokazał dwie czerwone kartki.

OLIMPIA PISARZOWA – PŁOMIEŃ LIMANOWA 3 : 1 (1:0)

1:0 Kubicki 14, 1:1 T. Łątka 48, 2:1 Sz. Koza 82 (gol samobójczy), 3:1 Kubicki 88.

Żółte kartki: Koralik, Górski, Wiatr, Wańczyk - M. Łątka, T. Łątka, Jańczy, Musiał dwie. Czerwone karki: M. Dudek (Olimpia, 80 minuta, za faul), Musiał (Płomień, 89 minuta, w konsekwencji dwóch żółtych).

Sędziował Piotr Firlit z Gorlic.

OLIMPIA: Tomasik – Koralik (50 Czaja), Górski, Pociecha (70 Tumidaj), Szkaradek – Wiatr, M. Dudek, Wańczyk, Smoleń (75 Lizak) – Michalik (80 Nawalaniec), Kubicki.

PŁOMIEŃ: Ł. Koza – Hałapa, Sz. Koza, M. Łątka, Majcher (75 Musiał) – Jańczy, Kęska (78 Sułkowski), T. Łątka, D. Dudek – Haszczyc (70 Bukowiec), Michura.

Przebieg meczu:

12 minuta – po podaniu od Wańczyka minimalnie niecelny strzał z 10 metrów oddał Michalik.

14 minuta – GOL DLA OLIMPII. Dośrodkowanie Wańczyka z rzutu wolnego i celna główka Kubickiego z 8 metrów.

30 minuta – Smoleń miał przed sobą pustą bramkę, ale jego uderzenie poszybowało nad poprzeczką bramki drużyny gości.

48 minuta – GOL DLA PŁOMIENIA. Po podaniu od Jańczego celny strzał z 5 metrów oddał T. Łątka.

67 minuta – strzał M. Dudka z 13 metrów z trudem broni bramkarz Płomienia.

75 minuta – w dogodnej sytuacji minimalnie niecelny strzał oddał Michalik.

79 minuta – Tumidaj podał z prawej strony na 8 metr, ale Kubicki niecelnie główkował.

80 minuta – brutalny faul i czerwona kartka dla M. Dudka z Olimpii Pisarzowa.

82 minuta – GOL DLA OLIMPII. Z lewej strony piłkę w pole karne posłał Michalik, Sz. Koza skiksował przy próbie interwencji i posłał futbolówkę do własnej bramki.

88 minuta – GOL DLA OLIMPII. Indywidualna akcja Kubickiego którą zakończył wygranym pojedynkiem w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości.

89 minuta – po drugiej żółtej kartce z boiska wyrzucony został Musiał z Płomienia Limanowa.

90 minuta – minimalnie niecelna główka T. Łątki.