Czwartek, 23 maja Emilia, Iwona, Leoncjusz, Michał, Renata

„Okręgówka” na półmetku. Efektowna końcówka Orkana Szczyrzyc.

Opublikowano 18.11.2013 08:21:51 Zaktualizowano 04.09.2018 14:14:30 jaca
0 2772

Wczoraj odbyła się ostatnia kolejka rundy jesiennej w nowosądeckiej okręgówce. Wysokie zwycięstwo odniósł Orkan Szczyrzyc, który rywala „rozstrzelał” w ostatnich minutach.

Orkan Szczyrzyc w tym sezonie bardzo niepewnie radzi sobie przed własną publicznością, gdzie przegrał już czterokrotnie (na wyjeździe odnieśli tylko jedną porażkę). Wczoraj (grali z LKS Szaflary) mimo dużej przewagi znowu mieli problemy z pokonaniem rywala. Po pierwszej połowie przegrywali 0:1. Jeszcze na kilka minut przed końcem utrzymywał się rezultat remisowy. Jednak w 88 minucie Tabor wyprowadził swój zespół na prowadzenie, a gospodarze zdążyli zdobyć w końcówce kolejne dwa gole. Niespodziewanej porażki w Kobylance doznał dobrze spisujący się w tym sezonie beniaminek Sokół Słopnice. W razie zwycięstwa podopieczni Andrzeja Zalewskiego mieli szansę zostać wiceliderem po rundzie jesiennej (czeka ich jeszcze zaległy mecz). W ostatnim w rundzie jesiennej meczu Olimpia Pisarzowa zremisowała na wyjeździe z Grodem Podegrodzie, który na własnym terenie jest bardzo groźny.

W przyszłym tygodniu zaległe spotkanie rozegra jeszcze Sokół Słopnice (23 listopada, na wyjeździe z Grybovią Grybów) i Orkan Szczyrzyc (24 listopada na wyjeździe z Victorią Witowice Dolne)

ORKAN SZCZYRZYC – LKS SZAFLARY 4 : 1 (0 : 1)

0:1 Joniak 37, 1:1 Limanówka 64, 2:1 Tabor 88, 3:1 Nowak 89, 4:1 Ślazyk 90.

Orkan: Piwowarczyk - Gargas (80 Łabędź), Barzyk, Boczoń, Tylek - Lis, Tyrpuła , Ślazyk, Cyganek (37 Nowak) - Król (60 Limanówka), Tabor.

LKS KOBYLANKA – SOKÓŁ SŁOPNICE 2 : 1 ( 2 : 1)

1:0 Kozioł 11, 1:1 Grucel 26, 2:1 Bogusz 45.

Sokół: Trzupek - Goliński, Smoleń, Zaręba, Kaźmierek - Michałka, Gros, Ubik, Bednarczyk - Grucel, Matras.

GRÓD PODEGRODZIE – OLIMPIA PISARZOWA 1 : 1 (1 : 0)

1-0 Olszak 25, 1:1 Jabłoński 75.

Olimpia: Borzęcki - Ojrzanowski, Tumidaj, Frączek (46 Kubicki), Nawalaniec - Jabłoński, Kociołek, Dudek (83 Sejmej), Puto - Zając (55 Konik), Połomski (46 Raczek).

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
13. LKS Szaflary 16 17 5 2 9 29-38 5 0 3 21-17 0 2 6 8-21
14. Victoria Witowice Dolne 15 15 3 6 6 19-23 2 1 3 10-13 1 5 3 9-10 1 3 1 0 0 4-3
15. ULKS Korzenna 16 15 4 3 9 27-39 3 2 4 11-14 1 1 5 16-25 1 0 0 0 1 3-4
16. LKS Kobylanka 16 13 3 4 9 16-26 3 2 2 10-7 0 2 7 6-19
17. Grybovia Grybów 15 3 0 3 12 9-63 0 1 6 7-27 0 2 6 2-36

Tabela: 90minut.pl