Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał

Ogniwo w Rupniowie trzymało się mocno

Opublikowano 11.09.2017 00:10:19 Zaktualizowano 04.09.2018 13:57:26 jaca
3 2616

V liga, „okręgówka”, Nowy Sącz. LKS Rupniów przegrał u siebie z Ogniwem Piwniczna-Zdrój 1-4.

LKS RUPNIÓW - OGNIWO PIWNICZNA-ZDRÓJ 1 : 4 (0 : 2)

Bramki: 0:1 Wilk 15, 0:2 Oleksy 27 karny, 0:3 Wilk 68, 0:4 Oleksy 72, Biedroń 87.

Żółte kartki dla LKS Rupniów: Mrózek, Czaja.

Rupniów: Moskal – J. Czernek (46 D. Lizak), Lis, Mrózek, B. Czernek - M. Nowak, Piwowarczyk, Kita (72 Kądziołka), Pająk (46 Biedroń) - Czaja, Smoroński.

Ogniwo kontynuuje swoją bardzo dobra dyspozycję. W spotkaniu dwóch beniaminków wyraźnie lepsza okazała się drużyna gości. W pierwszej połowie gospodarze stracili gole po dwóch indywidualnych błędach. Swoje szanse miał także zespół z Rupniowa, ale zawodników gospodarzy zawodziła skuteczność. Po zmianie stron Ogniwo kontrolowało wydarzenia na boisku. W szeregach gości bardzo dobre spotkanie rozegrał przede wszystkim Wilk i Oleksy. Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie. - Bez wątpienia nasi rywale wygrali zasłużenie - powiedział Adrian Mrózek, trener LKS Rupniów. - Jednak żałujemy zmarnowanych okazji w pierwszej połowie, bo gdybyśmy wcześniej zdobyli gola to spotkanie mogłoby się różnie potoczyć.

1. Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 15 5 0 1 16-7
2. Orkan Szczyrzyc 6 15 5 0 1 19-5
3. Jarmuta Szczawnica 5 13 4 1 0 25-5
4. Sokół Słopnice 6 12 4 0 2 22-6
5. LKS Szaflary 4 10 3 1 0 13-6
6. Huragan Waksmund 5 8 2 2 1 10-6
7. Orzeł Wojnarowa 6 8 2 2 2 7-14
8. AKS Ujanowice 6 7 2 1 3 9-13