Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia

Odległe miejsca na Mistrzostwach Świata

Opublikowano 02.02.2011 09:33:59
7 2658

W Mistrzostwach Świata juniorów w narciarstwie klasycznym w estońskim Otepaeae ponownie rywalizowała zawodniczka Witowa Mszana Górna, Patrycja Wąchała.

W biegu łączonym na 10 km zajęła dopiero 58 pozycję. Patrycja Wąchała rywalizowała również w biegu sztafetowym (4 x 3,3 km). W składzie Polski wystartowała wspólnie z Eweliną Marcisz, Urszulą Łętocha i Magdaleną Kozielską. Niestety ich występ nie był udany. Nasza reprezentacja juniorek została sklasyfikowana dopiero na 14 miejscu. Biało-Czerwone straciły 3.51,9. do najlepszych na trasie Norweżek.

Mimo słabszych wyników, startując na Mistrzostwach Świata Patrycja Wąchała zdobyła spore doświadczenie, które powinno jej pomóc w dalszej przygodzie z biegami narciarskimi.