Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

Niesamowita dramaturgia. Przegrali, ale awansowali

Opublikowano 04.07.2010 19:54:01
7 3119

LKS Jodłownik awansował do okręgówki. Po 12 minutach rewanżowego meczu przegrywali już 0-3!

W pierwszym meczu LKS Jodłownik wygrał na własnym boisku z Wiatrem Ludźmierz 2-1. W wyjazdowym rewanżu po 12 minutach przegrywali już 0-3. Wydawało się, że jest to prawdziwy piłkarski nokaut, po którym goście już się nie podniosą. Jodłownik pokazał jednak wielki charakter. Walczyli do końca. Po bramkach Janusza Wąsowicza w 35 i 74 minucie przegrali 2-3. Dzięki większej ilości bramek zdobytych na wyjeździe zespół z Jodłownika wygrał ostatecznie rywalizację barażową i w przyszłym sezonie zagra w okręgówce.