Czwartek, 21 listopada
Janusz, Konrad, Albert, Maria, Regina

Najlepsi w powiecie w narciarstwie alpejskim

23.02.2013 09:17:51 jaca 0 4972

W środę w Lubomierzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w narciarstwie alpejskim. Rywalizowały szkoły podstawowe i szkoły gimnazjalne.

Organizatorem zawodów był ZPO Międzyszkolny Ośrodek Sportowy PL Limanowa, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa, Stacja Narciarska Lubomierz-ski. Jury Zawodów: kierownik zawodów - Feliks Piwowar, sędzia główny - Ireneusz Piwowar, kierownik tras - Jarosław Szewczyk.

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:

Dziewczęta (ur. 2002 i młodsze):

1. Patrycja Florek (SP Laskowa)

2. Zuzanna Jarosz (SP Łętowe)

3. Emilia Potaczek (SP 1 Mszana Górna)

4. Aleksandra Wąchała (SP 1 Lubomierz)

5. Magdalena Pajdzik (SP 2 Lubomierz)

6. Katarzyna Latała (SP Laskowa)

7. Kinga Bukowiec (SP 1 Limanowa)

8. Magdalena Leśniak (SP 3 Limanowa)

9. Patrycja Zoń (SP Łętowe)

10. Aleksandra Raczek (SP 1 Limanowa)

Chłopcy (ur. 2002 i młodsi):

1. Patryk Gonet (SP Laskowa)

2. Stanisław Rapacz (SP 1 Mszana Górna)

3. Kacper Drożdżak (SP Jurków)

4. Bartłomiej Dziedzina (SP 2 Mszana Górna)

5. Łukasz Wojtyczka (SP 1 Lubomierz)

6. Wiktor Wojtyczka (SP 2 Lubomierz)

7. Jacek Niedojad (SP 2 Mszana Górna)

8. Kacper Gonet (SP Laskowa)

9. Dawid Bieniek (SP Raba Niżna)

10. Krystian Guzik (SP Piekiełko)

Dziewczęta (ur. 2000 – 2001):

1. Julia Włodarczyk (SP 3 Limanowa)

2. Aleksandra Sowa (SP Raba Niżna)

3. Jagoda Pyrc (SP 3 Limanowa)

4. Oliwia Szot (SP 3 Limanowa)

5. Magda Chmielarczyk (SP Raba Niżna)

6. Karolina Kuczaj (SP 1 Mszana Górna)

7. Aleksandra Stanisz (SP 2 Limanowa)

8. Natalia Szczypka (ZSM 2 Mszana Dolna)

9. Anna Popiołek (ZSM 2 Mszana Dolna)

10. Kamila Raczek (SP 1 Limanowa)

Chłopcy (ur. 2000-2001):

1. Łukasz Opyd (SP 1 Szczawa)

2. Grzegorz Kościelniak (ZSiP Olszówka)

3. Dominik Kowalczyk (SP 2 Lubomierz)

4. Jakub Kapturkiewicz (ZSM 2 Mszana Dolna)

5. Jan Kozyra (SP Poręba Wielka)

6. Mateusz Wojtyczka (SP 1 Lubomierz)

7. Piotr Węglarz (SP 1 Szczawa)

8. Bartosz Jasica (SP 1 Limanowa)

9. Sylwester Kałafut (SP Poręba Wielka)

10. Krystian Wojtyczka (SP 1 Lubomierz)

POWIATOWA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY:

Dziewczęta (1997-1999):

1. Sylwia Misiura (G. Poręba Wielka)

2. Julia Kruczek (G. Szczawa)

3. Renata Rusnarczyk (G. Szczawa)

4. Justyna Kurek (G. 3 Limanowa)

5. Katarzyna Kulig (G. Laskowa)

6. Karolina Ranosz (G. Jurków)

7. Aneta Kania (ZSM 1 Mszana Dolna)

8. Martyna Pietrzak (G. 2 Mszana Dolna)

9. Iwona Majewska (G. Kamienica)

10. Łucja Gdowicz (G. Jurków)

Chłopcy (1997-1999):

1. Stanisław Kapturkiewicz (G. 2 Mszana Dolna)

2. Kacper Pala (G. Skrzydlna)

3. Karol Rogoziński (ZSM 1 Mszana Dolna)

4. Marcin Bugajski (G. Słopnice)

5. Jakub Malec (G. 2 Mszana Dolna)

6. Daniel Kapturkiewicz (G. 2 Mszana Dolna)

7. Wojciech Zasadni (G. Szczawa)

8. Piotr Śmierciak (G. Mordarka)

9. Piotr Kurczab (G. 3 Limanowa)

10. Jakub Armatys (G. 2 Mszana Dolna)

Aktualizacja 12:15

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in