Wtorek, 16 kwietnia Cecylian, Bernadeta, Julia, Ksenia, Erwin, Biruta

Mocne strzelanie w Ujanowicach. Orkan załatwił Zalesiankę po przerwie.

Opublikowano 19.09.2021 18:57:00 Zaktualizowano 19.09.2021 19:04:37 jaca
1 2308

Klasa okręgowa. Orkan Szczyrzyc odniósł zwycięstwo nad osłabioną Zalesianką. Przełamał się AKS Ujanowice, który pokonał Huragan Waksmund.

Poważnie osłabiona kadrowo do Szczyrzyca pojechała Zalesianka (m.in. kilku zawodników pauzowała za kartki). Podopieczni Tomasza Sebstjańskiego po pierwszej połowie prowadzili 1-0. W przerwie grający trener Orkana Krzysztof Piwowarczyk dokonał trzech zmian. Szczyrzyczanie w drugiej połowie zaprezentowali się znacznie lepiej i wygrali 3-1.

W sobotnim spotkaniu AKS Ujanowice - Huragan Waksmund padło aż siedem goli, a ostre strzelanie nastąpiło głownie w pierwszych 10 minutach. Gospodarze wygrali 4-3.

ORKAN SZCZYRYC - ZALESIANKA ZALESIE 3:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Augustyn 45, 1:1 Limanówka 55, 2:1 Janecki 68, 3:1 Limanówka 75.

ORKAN: Piwowarczyk - Janecki, Wojtasiński, Śliwa, Boczoń - Gargas (46 Antolak), Pazdan (46 Szewczyk), Puto (46 Tabor), Wsół - Kurek, Limanówka.

ZALESIANKA: Ryz - Patryk Opoka, K. Pietrzak, Florek, Sukiennik - Grucel, Wąchała, Paweł Opoka, Sz. Pietrzak - Gromala, Augustyn.

AKS UJANOWICE - HURAGAN WAKSMUND 4:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Krugiołka 3. 0:2 Krugiołka 5, 1:2 Król 45, 2:2 P. Bukowiec 46, 3:2 Kmiecik 51, 4:2 Janisz 53, 4:3 Mlak 55.

UJANOWICE: M. Gwiżdż - F. Krzyżak (61 K. Krzyżak), Oleksy, R. Gwiżdż (57 Pasionek), Filipek - Kmiecik, Śmiałek, Król (81 Kołodziej), Janisz (66 Zoń) - N. Czaja, P. Bukowiec.