Wtorek, 25 września
Aurelia, Władysław, Kleofas, Kamila

Mocna pozycja w czołówce

22.06.2018 07:21:32 JACA 0 990

Sezon biegów górskich rozkręcił się na dobre. Blisko 3 tysiąca sklasyfikowanych zawodniczek i zawodników. W ścisłej czołówce nadal znajduje się doświadczony Robert Faron z Zalesia. Wysoko jest także Kacper Kościelniak z Raby Niżnej.

Klasyfikacje Kobiet:

Pierwsza dziesiątka open kobiet (w nawiasie miejsce w poprzedniej klasyfikacji)

1.(1) Paulina Wywłoka (Salco Garmin Team) – 1.040 pkt

2.(2) Kinga Gomołysek (Matner Running Team) – 1.020 pkt

3.(3) Ewa Majer (SOLGAR POLSKA) – 940 pkt

4.(4) Izabela Zatorska (Alpin Sport Team) – 938 pkt

5.(7) Dominika Bolechowska (Alpin Sport Team) – 860 pkt

6.(5) Kinga Kwiatkowska (Alpin Sport Team) – 820 pkt

7.(6) Karolina Epa (PZU Sport Team) – 780 pkt

8.(11) Justyna Mamala (Kraków) – 720 pkt

9.(8) Maria Domiszewska (Ustrzyki Dolne) – 716 pkt

10.(9) Anna Kącka (Buff Team Poland) – 660 pkt

——————————————————————

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorki(K16-19):

1.(48) Sabina Lzis (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) – 300 pkt

2.(51) Julia Wdowka (Opoczno Sport Team) – 285 pkt

3.(54) Katarzyna Gała (OTK Rzeźnik) – 280 pkt

Seniorki I (K20-29):

1.(1) Paulina Wywłoka (Salco Garmin Team) – 1.040 pkt

2.(7) Karolina Epa (PZU Sport Team) – 780 pkt

3.(8) Justyna Mamala (Kraków) – 720 pkt

Seniorki II (K30-39):

1.(2) Kinga Gomołysek (Matner Running Team) – 1.020 pkt

2.(3) Ewa Majer (SOLGAR POLSKA) – 940 pkt

3.(6) Kinga Kwiatkowska (Alpin Sport Team) – 820 pkt

Masters (K40-49):

1.(5) Dominika Bolechowska (Alpin Sport Team) – 860 pkt

2.(15) Iwona Flaga (Kraków) – 550 pkt

3.(18) Magdalena Łączak (Salomon Suunto Team) – 500 pkt

Weteranki I (K50-59):

1.(4) Izabela Zatorska (Alpin Sport Team) – 938 pkt

2.(9) Maria Domiszewska (Ustrzyki Dolne) – 716 pkt

3.(75) Justyna Boczkowska (Zakopane) – 250 pkt

Weteranki II (K60+):

1.(231) Krystyna Mączka (OTK Rzeźnik) – 120 pkt

2.(256) Maria Witkowska (Klub Królika Stefana) – 100 pkt

3.(304) Krystyna Kowalska (WKB Piast Wrocław) – 95 pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(4) Izabela Zatorska (Alpin Sport Team) – 636 pkt

2.(5) Dominika Bolechowska (Alpin Sport Team)– 435 pkt

3.(13) Michalina Mendecka (MOSIR ŁAZISKA GÓRNE/1 SECOND TEAM) – 375 pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(2) Kinga Gomołysek (MATNER RUNNING TEAM) – 400 pkt

2.(23) Dominika Wiśniewska-Ulfik (Alpin Sport Team/SKB Kraśnik) – 300 pkt

3.(48) Sabina Lzis (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) – 300 pkt

Najlepsze zawodniczki na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Paulina Wywłoka (Salco Garmin Team) – 820 pkt

2.(3) Ewa Majer (SOLGAR POLSKA) – 570 pkt

3.(6) Kinga Kwiatkowska (Alpin Sport Team) – 430 pkt

Najlepsze zawodniczki na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(9) Justyna Mamala (Kraków) – 420 pkt

2.(16) Kinga Siwa (KS Sako Gdańsk) – 390 pkt

3.(14) Katarzyna Solińska (Cisowianka Team) – 360 pkt

Klasyfikacje mężczyzn:

Pierwsza dziesiątka open mężczyzn (w nawiasie miejsce w poprzedniej klasyfikacji)

1.(1) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 1.340 pkt

2.(2) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 1.255 pkt

3.(4) Piotr Uznański (Euroclear Running Team) – 945 pkt

4.(3) Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 930 pkt

5.(5) Kacper Kościelniak (Raba Niżna) – 885 pkt

6.(6) Piotr Gutt (Poronin) – 775 pkt

7.(7) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 715 pkt

8.(8) Krzysztof Bodurka (Alpin Sport Team) – 700 pkt

9.(9) Rafał Klecha (Dacza Turyty i Biegacza) – 665 pkt

10.(10) Dominik Grządziel (ATTIQ/Salming Team) – 660 pkt

———————————————————————

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorzy (M16-19):

1.(21) Marcin Kubica (Sprint Bielsko-Biała) – 510 pkt

2.(46) Błażej Knutelski (Grywałd) – 350 pkt

3.(63) Szymon Gużkowski (KKB Mosir Krosno) – 280 pkt

Seniorzy I (M20-29):

1.(1) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 1.340 pkt

2.(5) Kacper Kościelniak (Raba Niżna) – 885 pkt

3.(6) Piotr Gutt (Poronin) – 775 pkt

Seniorzy II (M30-39):

1.(3) Piotr Uznański (Euroclear Running Team) – 945 pkt

2.(4) Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 930 pkt

3.(9) Rafał Klecha (Dacza Turyty i Biegacza) – 665 pkt

Masters (M40-49):

1.(2) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 1.255 pkt

2.(7) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 715 pkt

3.(12) Piotr Biernawski (ATTIQ Team/Salming) – 615 pkt

Weterani I (M50-59):

1.(37) Marek Swoboda (Byledobiec) – 406 pkt

2.(66) Marek Nadkański (Mszana Dolna) – 279 pkt

3.(91) Zbigniew Szatanik (Ujsoły) – 237 pkt

Weterani II (M60+)

1.(69) Janusz Ferenc (Ludwikowice) – 270 pkt

2.(140) Tadeusz Sitek (UKS Ludwikowice) – 192 pkt

3.(234) Roman Trzcieliński (Psy Warszawa) – 135 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(7) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 715 pkt

2.(22) Adam Jamiński (SKLA Tychy) – 460 pkt

3.(8) Krzysztof Bodurka (Alpin Sport Team) – 400 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Bartosz Gorczyca (SALCO GARMIN TEAM) – 380 pkt

2.(5) Kacper Kościelniak (Raba Niżna) – 370 pkt

3.(46) Błażej Knutelski (Grywałd) – 305 pkt

Najlepsi zawodnicy na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(2) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 780

2.(1) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 660 pkt

3.(13) Marcin Świerc (Buff Team Poland) – 420 pkt

Najlepsi zawodnicy na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(3) Piotr Uznański (Euroclear Running Team) – 575 pkt

2.(31) Roman Ficek (KW Kraków) – 320 pkt

3.(1) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 300 pkt

biegigorskie.pl

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in