Sobota, 11 maja Iga, Ignacy, Franciszek, Filip, Mira, Władysław

Męczarnie Orkana Szczyrzyc z Huraganem

Opublikowano 11.06.2016 19:03:19 Zaktualizowano 04.09.2018 14:03:15 jaca
2 3895

V liga („okręgówka”, Nowy Sącz). Wicelider rozgrywek Orkan Szczyrzyc wygrał z drużyną z dolnych rejonów tabeli. Gospodarze zwycięskiego gola zdobyli dopiero w doliczonym czasie gry.

Sokół Słopnice wygrał na wyjeździe z Orkanem Raba Wyżna 3-2, dlatego drużyna ze Szczyrzyca na kolejkę przed końcem nie może być pewna awansu. Wszystko rozstrzygnie się w następną sobotę (18 czerwca).

ORKAN SZCZYRZYC – HURAGAN WAKSMUND 1 : 0 (0 : 0)

1:0 Limanówka 90(+2)

ORKAN: Piwowarczyk – Stelmach, Gargas, Olbrycht, Wiktor – Nowak, Gnyla (80 K. Wójs), Wardęga (73 Kruczek), P. Wójs (90 Łabędź) – Oleksy (60 Limanówka), Tabor.

Orkan miał dużą przewagę, ale zawodnicy gospodarzy byli bardzo nieskuteczni. Świetnych okazji nie wykorzystał P. Wójs, Wardęga (piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki) i trzykrotnie Oleksy. Niespodziewanie w pierwszej połowie szansę na objęcie prowadzenia miał także Huragan, ale po uderzeniu zawodnika gości z 30 metrów futbolówka odbiła się od poprzeczki. Również w drugiej połowie Huragan miał, okazję ale piłkę zmierzającą w okienko bramki gospodarzy z trudem wybił Piwowarczyk. Końcówka była bardzo nerwowa. W doliczonym czasie gry Limanówka otrzymał podanie od Wiktora i z 8 metrów skutecznie przelobował bramkarza gości.

Za tydzień Orkan gra na wyjeździe z ULKS Korzenna (14 drużyna w tabeli) i do zagwarantowania sobie awansu podopiecznym Kordiana Wójsa wystarczy remis.