Sobota, 18 maja Eryk, Feliks, Aleksander, Jan, Alicja, Edwin

Mecz Limanovii: czerwona kartka i zmarnowany karny

Opublikowano 10.08.2014 16:43:10 Zaktualizowano 04.09.2018 14:11:51 jaca
2 11294

II LIGA. Na zakończenie drugiej kolejki Limanovia zmierzyła się przed własną publicznością z Górnikiem Wałbrzych. Kibice nie obejrzeli goli w tym spotkaniu. Była natomiast czerwona kartka i zmarnowany rzut karny.

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA – GÓRNIK WAŁBRZYCH 0 : 0

Sędzia główny: Jacek Lis (Ruda Śląska). Żółte kartki: Kulewicz, Waksmundzki, Niechciał, Mysiak dwie - G. Michalak, Rytko, Orłowski. Czerwona kartka: Mysiak 90(+1)minuta.

LIMANOVIA: Sotnicki – Niechciał, Kulewicz, Mysiak, Gryźlak - Serafin (64 Waksmundzki), Wilk (79 Majcher), Pietras, Skiba (64 Zawadzki), Piwowarczyk – Chmiest (75 Kozioł).

GÓRNIK: Janiczak – D. Michalak, Tyktor, Wepa, Mańkowski (72 Krzemiński)– Szepeta, Cichocki (69 Moszyk), Sawicki (85 Rytko), Filipe, G. Michalak – Orłowski.

Relacja przeprowadzona na żywo:

Przebieg drugiej połowy:

KONIEC SPOTKANIA

90(+3) - żółtą kartką za faul na Sotnickim ukarany Orłowski (Górnik).

90(+1)' - Limanovia kończy w dziesiątkę. Za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę z boiska schodzi Mysiak.

90' - sędzia dolicza 4 minuty.

88' - żółtą kartką ukarany Rytko (Górnik).

88' - Sotnicki wygrał pojedynek sam na sam z Orłowskim!

86' - nieznacznie niecelny strzał Orłowskiego z 30 metrów z rzutu wolnego.

85' - świetna okazja dla gospodarzy. Kozieł uderza w sam środek bramki i Janiczak broni.

85' - zmiana w Górniku: za Sawickiego wchodzi Rytko.

83' - Limanovia ruszyła do ataków.

81' - fatalne pudło G. Michalaka z rzutu karnego. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

80' - rzut karny dla Górnika!!! Piłkę ręką w polu karnym odbił Mysiak, za co otrzymał również żółtą kartkę. Mysiak mocno protestował twierdząc, że piłka trafiła go w twarz.

79' - zmiana w Limanovii: za Wilka wchodzi Majcher. Po chwili za faul żółtą kartką ukarany Niechciał (Limanovia)

77' - sporo szczęścia miała teraz Limanovia. Po prostej stracie goście wyprowadzili goście. Dośrodkował Krzemiński a minimalnie niecelnie główkował Moszyk.

75' - zmiana w Limanovii: za Chmiesta wchodzi Kozioł.

73' - za faul w środkowej części boiska żółtą kartką ukarany Waksmundzki. Od kilku minut kibice nie zobaczyli żadnej ciekawej akcji.

72' - zmiana w Górniku: za Mańkowskiego wchodzi Krzemiński.

69' - zmiana w Górniku: za Cichockiego wchodzi Moszyk.

66 - posta strata w środkowej części boiska i ratujący sytuację Kulewicz fauluje Szepetę. Kapitan Limanovii otrzymał za przewinienie żółtą kartkę.

64' - zmiany w Limanovii: za Serafina wchodzi Waksmundzki, a za Skibę wchodzi Zawadzki.

63' - zamieszanie w polu karnym Górnika. Piłkę na 4 metrze przejął Serafin. Jego strzał z ostrego kąta został zablokowany.

58' - ponownie groźnie pod bramką gości, minimalnie niecelny strzał Piwowarczyka.

56' - szybka kontra Limanovii, podanie Piertrasa na 5 metr wybijają obrońcy.

55' - gra przeniosła się na połowę Limanovii, ale gospodarze umiejętnie się bronią.

52' - znowu groźnie w polu karnym gości. W ostatniej chwili piłkę głową wybija Filipe.

48' - dobra okazja dla Limanovii. Po podnaiu Niechciała w pole karne wpadł Skiba. Oddał nieznacznie niecelny strzał z narożnika pola karnego.

18:01 - początek drugiej połowy.

Przebieg pierwszej połowy:

Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Obie drużyny skupione przede wszystkim na grze defensywnej. Kibice nie zobaczyli ani jednej klarownej sytuacji podbramkowej. W 29 minucie bliski pokonania własnego bramkarza był Orłowski. To najlepsza okazja na zdobycie gola w pierwszej połowie.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

45(+1)' - akcja lewą stroną boiska Piwowarczyka zatrzymana w polu karnym przez obrońcę gości.

45' - sędzia doliczył 1 minutę.

44' - zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Goście nie potrafią jednak oddać strzału.

41' - teraz w natarciu Górnik. Gospodarze nie pozwalają na wypracowanie groźnej sytuacji pod własnym polem karnym.

35' - z rzutu rożnego dośrodkował Niechciał jednak strzał głową Chmiesta bardzo niecelny.

34' - sprytne podanie Wilka w pole karne rywali, ale Chmiest nie doszedł do piłki.

32' - zamieszanie w polu karnym gości, w ostatniej chwili strzał Mysiaka został zablokowany.

29' - niefortunna interwencja Orłowskiego we własnym polu karnym. Uderzona przez niego piłka trafiła w poprzeczkę.

27' - po podaniu Chmiesta strzał Piwowarczyka sprzed pola karnego zablokowany przez Tyktora.

25' - groźną akcję Górnika faulem na Sawickim zatrzymał Gryźlak. Po chwili dośrodkowanie z rzutu wolnego wylądowało w rękach Sotnickiego.

23' - seria nieudanych dośrodkowań w pole karne Limanovii.

20' - przez ostatnie minuty gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Sporo strat z obu stron.

15' - po rozegraniu rzutu wolnego niecelnie główkował Kulewicz.

14' - kolejny faul, tym razem na Serafinie. Żółtą kartką ukarany G. Michalak (Górnik).

13' - nieźle zapowiadająca się akcja Limanovii, przerwana faulem taktycznym na Piwowarczyku. Sędzia nie zdecydował się na ukaranie zawodnika gości żółtą kartką.

12' - groźnie pod bramką gospodarzy. Z prawej strony dośrodkował Wepa, piłkę głową przed pole karne odegrał Orłowski, jednak strzał Michalaka sprzed pola karnego poszybował nieznacznie nad poprzeczką.

10' - Gryźlak powstrzymał rajd Orłowskiego.

7' - lewą stroną boiska przedarł się Serafin, wycofał piłkę przed pole karne, a tam zarówno strzał Skiby jak i poprawka Gryźlaka został zablokowany.

5' - akcję szybko wyprowadził Piwowarczyk, minął jednego rywali, ale niecelnie podał do Chmiesta.

2' - Orłowski faulowany 40 metrów od bramki Limnovii. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Tyktor.

Godz. 17 - początek spotkania.

Gospodarze w strojach żółto-czarnych, a gości w strojach biało-niebieskich. Na boisko wyszli kilka minut przed godz. 17.

Wyjściowa jedenastka Limanovii identyczna jak w spotkaniu sprzed tygodnia ze Stalą Stalowa Wola.