Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

Szalony mecz w Szczyrzycu

Opublikowano 10.10.2020 17:59:00 Zaktualizowano 11.10.2020 17:07:01 jaca
4 5339

IV liga, Małopolska-wschód. Orkan Szczyrzyc po bardzo dobrej postawie w drugiej połowie pokonał zespół z Bochni.

Podobnie jak przed tygodniem (zwycięstwo z Barciczanką dzięki bramkom w drugiej połowie) Orkan zaimponował skuteczną grą dopiero po przerwie. Pierwsza połowa była nieudana dla podopiecznych Kordiana Wójsa i goście zdobyli jednobramkowe prowadzenie. Po zmianie stron gospodarze szybko wyrównali po golu z rzutu karnego, którego skutecznym egzekutorem był Marcin Krywoborodenko. Po chwili Orkan był już na prowadzeniu i wydawało się, że przejął kontrolę nad meczem. Tymczasem przez niefrasobliwość w obronie drużyna z Bochni ponownie była na prowadzeniu prowadząc 3-2. Końcówka spotkania to jednak koncertowa gra gospodarzy, którzy zdobyli kolejne cztery gole i przypieczętowali swoje zwycięstwo. Bohaterem spotkania został Bartłomiej Limanówka, autor czterech goli.

ORKAN SZCZYRZYC - BKS BOCHNIA 6:3 (0:1)

Limanówka cztery, Krywobordenko, Tabor.

ORKAN: Różański - Śliwa, Boczoń, Kwiecień, Franczak - Jamrozy, Jurek, Wsół (85 Kołpak), Kaczor (57 Limanówka) - Tabor (65 Sosnowski), Krywoborodenko.