Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona

Łosoś bezlitosny dla autsajdera

Opublikowano 18.04.2016 08:42:38 Zaktualizowano 04.09.2018 14:04:00 jaca
0 2148

V liga, „okręgówka”, Nowy Sącz: Turbacz wysoko przegrał kolejny mecz. Tym razem u siebie 0-5 z Łososiem Łososina Dolna.

TURBACZ MSZANA DOLNA – ŁOSOŚ ŁOSOŚ DOLNA 0 : 5 (0 : 3)

0:1 Salamon 2, 0:2 M. Nowak 13, 0:3 Grabczyk 29, 0:4 Pasiut 69, 0:5 Grabczyk 80.

TURBACZ: Leśniak – Szynalik, Niedojad, Joniec, W. Dziadoń (60 Potaczek) - K. Dziadoń, Kaczor, Dawiec (80 Wacławik), Majerek (55 Nowakowski) – Gocał (30 Surówka), Gąsior.

Od początku Łosoś posiadał przygniatającą przewagę. Mecz ustawił gol Salamona już w 2 minucie, po którym zamykający tabele Turbacz nie był wstanie nawiązać równorzędnej walki. Łosoś poszedł za ciosem i już po 30 minuta prowadził trzema bramkami. Najładniejszy gol meczu padł w 13 minucie. Wówczas M. Nowak uderzył mocno z 10 metrów i piłka wylądowała pod poprzeczką. Po zmianie stron goście kontrolowali wydarzenia na boisku a kolejne gole były już tylko kwestią czasu. Wysoka porażka autsajdera nie dziwi, jednak na wiosnę podopieczni Adriana Cebuli prezentowali się znacznie lepiej niż jesienią i wydawało się nie będą już łatwą zdobyczą punktowa dla rywali.