Piątek, 10 maja Izydor, Antonina, Symeon, Jan

Limanowa-Swim z medalami

Opublikowano 12.03.2015 10:08:39 Zaktualizowano 04.09.2018 14:09:56 jaca
1 3320

W niedzielę zawodnicy K.S. Limanowa-swim wystartowali w Myślenicach. Starty odbywały się w dwóch blokach. W porannym bloku wystartowali młodsi zawodnicy wśród nich Sewielski Kacper, który został najlepszym zawodnikiem wśród 10-latków.

Tytuł najlepszego zawodnika wywalczył dzięki bardzo dobrym startom na 25m stylem dowolnym i 25m stylem grzbietowym. Grzbietem okazał się być najszybszym zawodnikiem, natomiast kraulem zajął drugie miejsce. W ślady Kacpra Sewielskiego poszły zawodniczki ze starszej grupy, która swoje straty miała w bloku popołudniowym. Medale wywalczyły: Oliwia Szot 100m klasykiem I miejsce, Jagoda Pyrc w tej samej konkurencji zajęła II miejsce ustępując tylko swoje koleżance z klubu zaledwie o 0,3 sekundy, Julia Mruk, która wśród 11-latek wywalczyła dwa razy II miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i 50m stylem grzbietowym.

Na podstawie: oficjalna strona klubu