Niedziela, 12 maja Achilles, Joanna, Dominik, Pankracy

Limanovia znowu nie potrafiła wygrać

Opublikowano 08.09.2012 17:00:59 Zaktualizowano 04.09.2018 14:18:13 jaca
28 5329

Limanovia bezbramkowo zremisowała w kolejnym meczu III ligi. Inni faworyci również pogubili punkty, dlatego w czołówce tabeli jest duży ścisk.

Sędziuje: Mateusz Łosiak. Siwek. Żółte kartki: Turczyn, Siwek - Dziadzio. Czerwona kartka: Ścieszka (BKS) w 86 minucie, za brutalny faul.

Bochnia:
Kolanowski – Piech (46 Więsek), Marut, Kasprzyk, Wasyl – Komenza, Górecki (89 Potanczyk), Turczyn (70 Bębenek), Siwel, Zubel, Czapeczka (78 Ścieszka).
Limanovia: Sotnicki – Ślęczka, Kulewicz, Garzeł, Czajka – Kozieł (79 Kostek), Pietras, Skiba, Seafin, Dziadzio (79 Gadzina), Mężyk (59 Cebula).

Przebieg pierwszej połowy:
6 minuta – Limanovia rozpoczyna od ataków. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Kozieła. Jego strzał sprzed pola karnego został zablokowany przez obrońcę gospodarzy.
11 minuta – groźna kontra BKS-u, ale Czapeczka posłał piłkę obok słupka.
18 minuta – goście byli bliscy objęcia prowadzenia, ale Kozieł zmarnował stuprocentową okazję.
26 minuta – przewaga Limanovii w tej części gry. Kolanowski złapał piłkę po groźnej główce Garzeła.
36 minuta – kontra Limanovii, ale Mężyk został w ostatniej chwili zablokowany.
40 minuta – w końcówce uwidoczniła się przewaga gości. W stuprocentowej sytuacji Czapeczka posłał piłkę prosto w Sotnickiego
42 minuta – bramkarz gospodarzy ponownie broni uderzenie Czapeczki.
45 – tuż przed przerwą okazję znowu miała Limanovia. Kolanowski obronił strzał Skiby z 30 metrów.

Przebieg drugiej połowy:
53 minuta – składną akcję przeprowadziła drużyna gości. Po podaniu Ślęczki w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy nie wykorzystał Mężyk. Napastnik Limanovii fatalnie przestrzelił z 7 metrów.
67 minuta – groźna kontra BKS-u. Strzał Więska obronił Sotnicki.
69 minuta – aktywny Dziadzio miał szansę na strzelenie gola, ale znowu perfekcyjnie spisał się Kolanowski.
83 minuta – ponownie w dogodnej sytuacji znalazł się Dziadzio, ale uderzył obok bramki.
Limanovia posiadała przewagę w tym meczu, ale nie potrafiła jej udokumentować strzeleniem gola. Tym razem podopieczni Dariusza Sieklińskiego solidnie spisali się w obronie, jednak w szóstym spotkaniu ligowym zanotowali czwarty remis (na koncie mają również dwa zwycięstwa).

0 0
tyle sytuacji niewykorzystanych..w obronie całkiem dobrze za to atak fatalnie.. cztery stuprocentówy zmarnowane.. z taką skutecznością niech wybiją sobie z głowy awans..
staruch
2012-09-08 19:54:26
0 0
To jest skandal żeby z taką dzieciarnią nie wygrać. Śmiechu warte. Z juniorami za karę trenować, o ile oni u nas są.
Dobrze ze potracili punkty przeciwnicy wyzej w tabeli i ta strata nie jest taka duża.
6 miejsce 10 pkt 2-4-0 bramki 10-8
kicha jak na zespół który che wchodzić. Zanim sie chłopy zgrają to znów sezon ucieknie ...
amelinum
2012-09-08 20:33:30
0 0
Generalnie ch..j sie kurczy jak sie patrzy na to rozpier...anie pieniedzy przez P. Szubryta
ABS0LLUT
2012-09-08 20:36:41
0 0
@amelinum: A czy z tym kurczeniem nie jest tak, że *złej baletnicy...*? ;)
0 0
O co Wy gracie jak wy ambicji nie macie? !!!!!!
bearchen
2012-09-08 20:46:29
0 0
@amelinum to Ci dobrze radze- NIE PATRZ!

I pomyslec, ze pilka nozna to narodowy sport Polakow ;/.
Doradca
2012-09-08 20:50:02
0 0
Nie sztuka być kibicem tych którzy wygrywają.
josue77
2012-09-08 20:56:04
0 0
Cieżki derbowy mecz to był :) bo przecież Szreniawa i Bochnia to derby sa :D dni nie są policzone bo Siekliński to Ruchałowski , Ruchałowski to Szubryt taki łańcuszek jak na biologi w 4 klasie :)
staruch
2012-09-08 21:27:55
0 0
Skąd ty ten łańcuszek znasz josue? Ruchałowski to trzecie ucho właściciela klubu? Doradca, no nie sztuka, a dużo kibiców było z tobą w Bochni ?
Doradca
2012-09-08 21:39:50
0 0
Nie można być wiernym kibicem nie chodzącym na mecze.
Nie można być wiernym kibicem tylko wtedy gdy jest z górki.
Ważne żeby być i wtedy gdy jest pod górkę.
josue77
2012-09-08 21:40:45
0 0
z opowieści, ale zasłyszane z kilku różnych źródeł :)
Doradca
2012-09-08 21:50:22
0 0
@ josue77 czyli tajemnica poliszynera /czytaj/ plotka.
wino69
2012-09-08 22:03:00
0 0
limanovia/szereniawa,brak ambicji, honoru,walki do upadłego.Doradca kibicem można być na dobre i złe jak się widzi ludzi ambitnych ,a co poniektórzy jaj nie mają.P
0 0
Gra się na tyle, na ile przeciwnik pozwala.
amelinum
2012-09-08 22:33:45
0 0
powiem tak przeciwnik z dołu tabeli to faktyczne może na wiele nie pozwolić e hehehehehehe ćwoki
0 0
wino69 ma rację. W armii zaciężnej, jaka jest Limanovia, po zwolnieniach, wzmocnieniach i krzykach o awansie- mogę być z drużyną, której nie znam wcale, moge być z drużyną, która przegrywa bo... (trener, brak zgrania, pech, sędziowie, kontuzje, kartki, zły dzień, dobry dzień przeciwników, nie ułożyło się, ułożyło ale nie nam itd) ale jak widzę, że zawodnicy 'wrośli' w barwy klubowe i utożsamiają się z drużyną. Najemników, którzy graja za kasę, to ja mam gdzieś. To nie moja drużyna.
2012-09-09 02:34:40
0 0
Kibice są i będą z Tym zespołem,ale zgodzimy się z tym:

O co wy gracie jak Wy ambicji nie macie !!!
To że na tym meczu nie mogło nas być nie znaczy że nie jesteśmy z wami...
Sponsor da radę i na pewno wybierze dobre rozwiązanie dla swojego klubu ;)
Rymtymtym
2012-09-09 10:00:46
0 0
Rzeczywiście do Bochni są takie ciężkie kilometry...
Kiedyś ludzie to takie odległości piechtą pokonywali by kilka kur sprzedać na targu. A tutaj nawet garstka się nie pojawiła, poza kilkoma chlubnymi wyjątkami.
Co do samego meczu, to rzeczywiście cieżko jest sie utożsamiać z czymś, co nie ma związku z Limanową. Drużyna powinna być budowana w sposób mądry, natomiast u nas nie widzę żadnej filozofii. Ot, kupimy kilku kolesi co powąchało piłkę w 1 czy 2 lidze i jakoś to pójdzie.
A to nie tędy droga. Owszem samymi wychowankami nie można nic ugrać (zwłaszcza w Limanowej gdzie szkolenia młodzieży w praktyce nie ma), ale należy ich POWOLI wprowadzać. U nas tego nie ma. Nie daje się najmniejszych szans wychowankom. Wczoraj Bochnia pokazała że nie trzeba armii zaciężnej za grube tysiące, by można było ugrać remis. A gdyby nie Waldek Sotnicki to nawet zwycięstwo.
Poza tym ATMOSFERA, wczoraj po dyskusjach naszych zawodników było widać że nie jest z nią najlepiej. Pretensje obrońców do pomocników i vice versa. Nerwowość w zagraniach i niezrozumienie. Oj Panie Siekliński, należy sie zastanowić, czy to dobra droga którą klub obecnie kroczy?
RAMZES
2012-09-09 12:07:23
0 0
Wierze nadal w Limanovie, ale jak tak dalej bedzie to samymi remisami nie wejdziemy do 2 ligi ! nie ma co się szczycić że meczu nie przegralismy bo czasem lepiej 1 przegrwać drugi wygrac niz 2 zremisowac! swoją drogą ta 'SZRENIAWA' mnie dobija ... ciekawe jakiego kolege jeszcze w następnym okienku transferowym ściagnie trener S ;/
egon82
2012-09-09 12:22:15
0 0
nie bylem w bochni na meczu bo nie mialem samolotu :) CZY WYGRYWASZ CZY NIE ZAWSZE JA KOCHAM CIE W SERCU MOIM ZAWSZE JEST LIMANOVIA MKS!!!!!!!!!!!!!!
aidenMKS
2012-09-11 10:54:51
0 0
O awansie mozemy zapomniec, napewno nie w tym sezonie! Oni nie mysla o wygrywaniu tylko o tym zeby isc na impreze i sie napić! Kolejny mecz i tylko jeden punkt. A pilkarze sie bawia!!! Panie Dariuszu wiecej dyscypliny wprowadzić! bo tak to my nigdy do 2 ligi nie dojdziemy..duzoo pan obiecuje a rezultatow nie ma.
willma
2012-09-11 18:18:30
0 0
witam
ja to widzę tak kto z zarządu pozwolił zatrudnić trenera z tej samej klasy rozgrywkowej,który coś tam w tamtym sezonie ze szreniawą wygrał i co,przyszedł do limanowej ściągnął armię zaciężną za sobą i nie ma wyniku,żadnych wyników,teraz jeszcze zawadzki który jak się okaże niebędzie pasował trenerowi i po kilku meczach odejdzie,lipna ta kadra jak na walkę o II ligę,zmienić trenera.