Sobota, 18 maja Eryk, Feliks, Aleksander, Jan, Alicja, Edwin

Limanovia zmierzyła się z pierwszoligowcem

Opublikowano 14.01.2012 15:45:36 Zaktualizowano 04.09.2018 14:20:21
9 5676

Dzisiaj Limanovia rozegrała pierwszy mecz w tym roku. W spotkaniu sparingowym rywalizowała z wymagającym przeciwnikiem.

W meczu rozegranym w Tylmanowej Limanovia zremisowała z czołową drużyną I ligi Kolejarzem Stróże. Pojedynek toczył się na sztucznej murawie w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Spotkanie składało się z trzech tercji po 30 minut każda.
Limanovia Szubryt Limanowa – Kolejarz Stróże 2-2 (0-0; 2-1;0-1)
0-1 Wolański 32, 1-1 zawodnik testowany (6) 40, 2-1 Gadzina 55 (rzut karny), 2-2 Prokop 80 (gol samobójczy)

Skład Limanovii Szubryt:
I tercja:
Pyskaty – Podstolak, Banaszkiewicz, testowany 1, Wszołek – Prokop, Basta, testowany 2, Pietrzak – testowany 3, testowany 4.
II tercja: Pyskaty – Banaszkiewicz, Krupa, testowany 1, testowany 5 – Wańczyk, Kępa, Skiba, Miśkowiec – Gadzina, testowany 6.
III tercja: Pyskaty – Banaszkiewicz, Prokop, Ruchałowski, Ślazyk – Pietrzak, Kiwacki, testowany 2, testowany 7 – Basta, testowany 6.

Niezły mecz w wykonaniu Limanovii. Podopieczni Mariana Tajdusia mięli więcej sytuacji strzeleckich niż wymagający przeciwnik z pierwszej ligi.