Poniedziałek, 06 maja Filip, Judyta, Jan, Jakub, Benita

Limanovia wygrywa bez straty gola

Opublikowano 27.01.2013 09:03:32 Zaktualizowano 04.09.2018 14:17:07 jaca
2 2614

W trzecim tegorocznym sparingu Limanovia odniosła trzecie zwycięstwo i kolejny raz nie straciła gola. Tym razem lider III ligi zmierzył się w Myślenicach z Dalinem.

DALIN MYŚLENICE - LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA 0 : 1 (0:1)

1 : 0 Mizia 3.

Skład Limanovii:

I połowa: Sotnicki – Ślęczka, Garzeł, Ruchałowski, Czajka - Kozieł, Skiba, Kostek, Cygnarowicz - Mizia, Dziadzio.

II połowa: Mastalerz - Basta, Kulewicz, Czajka, Hudecki (57’ Król) - Świder, Skiba, Pietras, Majcher - Dziadzio, Mężyk

W spotkaniu dwóch trzecioligowców lepsza okazała się Limanovia. Zwycięski gol tego spotkania padł już w 3 minucie. Strzelcem bramki był Marek Mizia, testowanym piłkarz przez Limanovię. Ten 21-letni napastnik występował m.in. w Dalinie Myślenice, a ostatnio w liderze II ligi, Puszczy Niepołomice.

W dotychczasowych sparingach:

19.01; Skotniki: LIMANOVIA – KOLEJARZ STRÓŻE (1 liga) 1 : 0 (0:0); gol Mężyka.

23.01; Myślenice: LIMANOVIA – KARPATY SIEPRAW (IV liga) 3 : 0 (2:0); Skiba, Mężyk, Król.