Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina

Limanovia wraca z Bochni bez zwycięstwa

Opublikowano 06.05.2017 19:33:04 Zaktualizowano 04.09.2018 13:58:55 jaca
6 4596

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD: Limanovia zremisowała trzeci kolejny mecz. Tym razem na wyjeździe z BKS Bochnia. Biorąc pod uwagę przebieg meczu to gospodarze mogą być zadowoleni z remisu. Limanovia straciła pozycję lidera, ma dwa punkty straty do Barciczanki Barcice, która dodatkowo ma jeszcze jeden zaległy mecz do rozegrania.

BKS BOCHNIA – LIMANOVIA LIMANOWA 2 : 2 (1:0)

1:0 gol dla gospodarzy w 8 minucie, 1:1 Kandel 75, 1:2 K. Mus 80, 2:2 gol dla gospodarzy w 83 minucie.

LIMANOVIA: Mastalerz – Witek, Kandel, Ruchałowski, Ślazyk – K. Kurczab, Jacak, Piwowarczyk, K. Mus (82 Lichota), G. Mus (84 N. Czaja) – Kurek.

Mecz rozpoczął się bardzo źle dla gości, bo miejscowi już od 8 minuty byli na prowadzeniu. Po rozegraniu rzutu wolnego, piłkę w polu karnym przyjął zawodnik gospodarzy i przy biernej postawie obrońców limanowskiej drużyny posłał futbolówkę w krótki róg. W pierwszej połowie Limanovia grała przeciętnie i niewiele było groźnych sytuacji podbramkowych. Po zmianie stron obraz gry diametralnie się zmienił. Od początku drugiej połowy Limanovia posiadała wyraźną przewagę i miała również kilka znakomitych okazji na strzelenie gola. Jednak w kolejnym już meczu przez długi czas brakowało skuteczności. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w 75 minucie. Wówczas Jacak dośrodkował z rzutu rożnego, a celną główką popisał się Walid Kandel. Limanovia poszła za ciosem i bardzo szybko strzeliła drugiego gola. Po dośrodkowaniu Kandela zamykający akcję Karol Mus wpakował piłkę do siatki. Wydawało się, że Limanovia ma mecz pod kontrolę. Tymczasem już w 83 minucie pozwoliła drużynie gospodarzy na przeprowadzenie szybkiej kontry, po której doprowadzili do wyrównania. Był trzeci kolejny remis Limanovii.