Piątek, 17 maja Brunon, Paschalis, Weronika, Wiktor, Stanisław, Sławomir, Wera

Limanovia walczyła z KS Tymbark

Opublikowano 22.02.2016 09:55:59 Zaktualizowano 04.09.2018 14:04:48 jaca
6 3687

We wczorajszym spotkaniu sparingowym Limanovia (lider nowosądeckiej okręgówki) pokonała KS Tymbark (beniaminek IV ligi). Dla obu drużyn był to czwarty mecz kontrolny przed runda wiosenną. Limanovia odniosła czwarte zwycięstwo, a KS Tymbark, który testuje różne warianty gry i ustawienia, czwarta porażka.

Mecz rozegrany został na boisku ze sztuczną trawą w Myślenicach.

LIMANOVIA LIMANOWA – KS TYMBARK 3 : 1 (1 : 0)

Bramki: Mateusz Czaja, Sylwester Wierzycki, Walid Kandel - Adrian Mrózek

LIMANOVIA: Mastalerz – D. Kurczab, Ruchałowski, zawodnik testowany (46 N. Czaja), Kandel Walid, Wierzycki - Piwowarczyk, M. Śliwa, Wsół, K. Kurczab – M. Czaja.

KS TYMBARK: K. Kordeczka (60 Łącki) – Wojtasiński (46 testowany 2), Boczoń, Olejarz, Łysek (46 testowany 3) – testowany 1 (46 Zasadni), D. Porębski (60 Urbański), Bułat, Miśkowiec (46 M. Kordeczka) - Krwyborodenko (60 Czyrnek), Mrózek.

Tak padły gole:

1:0 – 37 minuta - Walid Kandel faulowany w polu karnym, Mateusz Czaja pewnie wykonuje rzut karny.

1:1 – 60 minuta. - indywidualna akcja Adriana Mrózka (Tymbark), który dostał piłkę z głębi pola i po jednym zwodzie oddał szybki strzał po ziemi, który zaskoczył interweniującego bramkarza Limanovii.

2:1 – 77 minuta. - Walid Kandel faulowany w polu karnym, Sylwester Wierzycki pewnie wykonuje rzut karny

3:1 – 88 minuta - rzut wolny w okolicach 30 metrów od bramki Tymbarku przy lewej linii autowej, Kamil Kurczab dośrodkowuje długą piłkę w pole karne i Walid Kandel zamykający akcję na długim słupku strzelił bramkę głową.

Krótko mecz skomentował trener KS Tymbark, Rafał Mazur.

- Widzimy poprawę w grze naszego zespołu. Stwarzamy dużo sytuacji podbramkowych, ale nie potrafimy ich wykorzystać. Ciągle priorytetem jest pozyskania skutecznego napastnika.