9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech

Opublikowano 26.09.2021 12:27:00 Zaktualizowano 27.09.2021 07:43:53 jaca
2 3851

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia rywalizowała dzisiaj z Metalem Tarnów. Niespodziewanie goście objęli prowadzenie, a gospodarze wyrównali dopiero w końcówce pierwszej połowie. Po zmianie stron przygniatająca dominacja Limanovii zostałą udokumentowana czterema golami.

W Limanovii z przyczyn zdrowotnych nie wystąpił Kamil Palacz i Jakub Wojtaszek. Gospodarze w pierwszej połowie nie mogli odnaleźć właściwego rytmu. Sporo było niedokładnych podań w poczynaniach Trójkolorowych, do tego Metal grał bardzo ambitnie. Limanovia wróciła na właściwe tory po zdobyciu wyrównującego gola. Po zmianie stron rywale zostali zepchnięci do głębokiej defensywy.

LIMANOVIA LIMANOWA - METAL TARNÓW 5:1 (1:1)

0:1 Wolański 25, 1:1 G. Mus 43, 2:1 Buczek 50, 3:1 Kurczab 53, 4:1 Kościółek 62, 5:1 Czernicki 85,

LIMANOVIA: Mastalerz - K. Mus, Król (78 Kurnik), Bandarenka, Kurczab - G. Mus (75 Pławecki), Kościółek, Matras, Bertuol (55 Krzyżak), Buczek (65 Uchacz) - Czernicki.

METAL: Marek - D. Rajczyk, Magdziarczyk (62 Proszowski), A. Rajczyk, Malisz - Chudoba (72 Kloch), Ślęzak, Wolański (46 Gromadzki), Kogut - Nowak, Baran (83 Kawik).

Żółte kartki: Bandarenka - Chudoba, Nowak. Widzów 250.