Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy

Limanovia wygrała w Brzesku. Duża przewaga w pierwszej połowie.

Opublikowano 15.04.2023 10:28:00 Zaktualizowano 15.04.2023 15:24:31 jaca
3 4582

IV LIGA, MAŁOPOLSKA: Limanovia w kolejnym meczu walczyła na wyjeździe z Okocimskim Brzesko. Ostatni zespół w tabeli przegrał z coraz lepiej prezentującymi się podopiecznymi Pawła Zegarka.

Już pierwsza polowa powinna rozwiązać wszelkie wątpliwości, która drużyna sięgnie po komplet punktów. Dwa gole przewagi Limanovii pozostawiły pewien niedosyt, bo Limanovia posiadała znaczącą przewagę i miała wiele okazji na bramki. Przede wszystkim tuż przed przerwą rzut karny zmarnował Kamil Palacz, który był wyróżniającym się zawodnikiem (zresztą sam wypracował rzut karny). Po zmianie stron wydawało się, że dominacja goście będzie trwać nadal. Szybko strzelony trzeci gol zapowiadał pogrom gospodarzy. Jednak w 63 minucie gol dla Okocimskiego ostudził dalsze zapędy Limanovii. Goście kontrolowali wydarzenia na boisku, ale nie ofensywie byli już znacznie ostrożniejsi, uważając na kontry gospodarzy.

OKOCIMSKI BRZESKO – LIMANOVIA LIMANOWA 1:3 (0:2)

W 44 minucie rzutu karnego dla Limanovii nie wykorzystał Palacz (niecelny strzał).

Żółte kartki: Tysiak, Jawień - Belski, Krzyżak.

OKOCIMSKI: Tysiak – Siudut, Pitaś (87 Kurek), Kaciczak, Czech (46 Jawień) – Cięciwa, Zakareya, Grochot (46 Ciuruś), Czerwiński (73 Kubala) – Kuliszewski, Mochel (61 Okas).

LIMANOVIA: K. Pietrzak – Belski (76 Małota), Bandarenka, Kadous – Kurczab, Krzyżak, Matras (76 K. Mus), Ciesielski (G. Mus), Kurek – Palacz (60 Kulig), P. Pławecki.