20°   dziś 20°   jutro
Środa, 01 maja Józef, Jeremiasz, Aniela, Filip, Lubomir, Ramona

Opublikowano 06.04.2024 17:42:00 Zaktualizowano 07.04.2024 11:30:58 jaca
3 3736

IV LIGA MAŁOPOLSKA: Limanovia walczyła na wyjeździe z Beskidem Andrychów. Niestety w drugiej połowie to gospodarze osiągnęli przewagę i osiągnęli pewne zwycięstwo.

BESKID ANDRYCHÓW – LIMANOVIA LIMANOWA 4:1 (1:1)

1:0 Wróblewski 24, 1:1 Czachura 34 (asysta F. Nowak),2:1 Koim 53, 3:1 Koim 74, 4:1 Koim 80.

Czerwona kartka: Karol Pietrzak w 79 minucie (zagranie piłki ręką poza polem karnym).

LIMANOVIA: K. Pietrzak – M. Palacz (75 Kulig), K. Mus (79 Kotarski), Hobot (64 O. Mrożek), Czachura – Kurczab, Krzyżak, G. Mus, Ciesielski (64 Podgórksi) – F. Nowak (64 D. Zelek), Kurek.

Pierwsza bramka 17-letniego Łukasza Czachury (wychowanka LKS Mordarka) w seniorach.

Debiut w seniorach 17-letniego Igora Kotarskiego (bramkarz, wychowanka Turbacza Mszana Dolna).

Sporo kontrowersji przyniosła pierwsza połowa spotkania. Dotyczyła przede wszystkim dwóch sytuacji w polu karnym gospodarzy. Zdaniem gości sędzia powinien przyznać limanowskiej drużynie rzut karny. Limanovia do przerwy spisywała się bardzo obiecująco. Wprawdzie to Beskid objął prowadzenie, ale dzięki ofensywnej grze podopieczni Pawła Zegarka doprowadzili do wyrównania. Niestety wszystko posypało się w drugiej połowie. Piłkarskim katem Limanovii okazał się Koim, który zdobył hat-tricka.

W czterech wiosennych spotkaniach limanowski zespół zdobył tylko jeden punkt.