Środa, 08 maja Liza, Stanisław, Wiktor, Marek, Miron, Kornel

Limanovia przegrała z Unią

Opublikowano 29.04.2023 10:48:00 Zaktualizowano 29.04.2023 13:46:27 jaca
1 3822

IV LIGA MAŁOPOLSKA: Limanovia przegrała na wyjeździe z Unią Oświęcim. Gospodarze po pierwszej połowie prowadzili już 2:0. W końcówce spotkania podopieczni Pawła Zegarka zdołali tylko zmniejszyć rozmiary porażki.

Bardzo źle Limanovia rozpoczęła spotkanie w Oświecimiu. Już w 6 minucie Unia objęła prowadzenie i przez długi czas limanowski zespół nie potrafił złapać właściwego rytmu. Do tego w końcówce pierwszej połowy Unia zdołała podwyższyć swoje prowadzenie. Bramka do szatni bardzo skomplikowała sytuację Limanovii. Słaba postawa sprawiła, że Paweł Zegarek już w przerwie dokonał trzech zmian, a dwie kolejne na początku drugiej połowy. Drużyna gości zaczęła grać ofensywnie, ale kontaktowy gol padł dopiero w ostatniej minucie i na walkę o remis zabrakło już czasu.

UNIA OŚWIĘCIM – LIMANOVIA LIMANOWA 2:1 (2:0)

1:0 gol dla gospodarzy w 6 minucie,  2:0 gol dla gospodarzy w 40 minucie, 2:1 Kadous 90.

LIMANOVIA: Pietrzak – Belski (46 Ciesielski), Bandarenka, Kadous, K. Mus (46 Uchacz) – Kurczab, Krzyżak (55 Małota), G. Mus (46 Matras), Kurek – Palacz, Kulig (55 P. Pławecki).