Niedziela, 28 kwietnia Paweł, Waleria, Ludwik, Piotr, Bogna, Witalis

Bociek rozstrzelał Limanovię. Kończyli mecz w dziewiątkę.

Opublikowano 23.03.2024 12:28:00 Zaktualizowano 23.03.2024 17:19:40 jaca
3 4736

IV LIGA MAŁOPOLSKA: Limanovia przegrała na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek, Orłem Ryczów. W pierwszej połowie klasycznego hatricka zdobył Krzysztof Bociek.

Limanovia przegrała drugi mecz w rundzie wiosennej. W poprzednim spotkaniu podopieczni Pawła Zegarka przegrali przez błędy przy stałych fragmentach gry. W spotkaniu z wiceliderem w ten sam sposób stracili już w 3 minucie. Faworyt poszedł za ciosem i po drugiej bramce kontrolował sytuację na boisku. Trzy gole w pierwszej połowie strzelił Krzysztof Bociek. Przed przerwą czerwoną kartkę otrzymał Pławecki i goście grali w liczebnym osłabieniu. Wydawało się, że po zmianie stron dojdzie do piłkarskiego pogromu. Jednak do końca spotkania utrzymał się wynik z pierwszej połowy.

ORZEŁ RYCZÓW – LIMANOVIA LIMANOWA 3:0 (3:0)

1:0 Bociek 3, 2:0 Bociek 32, 3:0 Bociek 38.

Czerwona kartka: Pławecki w 42 minucie (Limanovia, za krytykę sędziego), M. Palacz w 84 minucie (w konsekwencji dwóch żółtych).

LIMANOVIA: K. Pietrzak – M. Palacz, Czachura, Bruliński (65 K. Mus), Podgórski (46 Kulig) – G. Mus (46 Ciesielski), Kurczab, Krzyżak, Nowak (46 K. Palacz) – Kurek (60 Hobot), Pławecki.