Niedziela, 05 maja Irena, Waldemar, Iryda, Tamara

Limanovia rozgromiona w Radomiu

Opublikowano 21.09.2013 16:09:19 Zaktualizowano 04.09.2018 14:15:00 pan
12 6760

II liga. MKS Limanovia Szubryt Limanowa przegrała 0:3 na wyjeździe z zespołem Radomiaka Radom. Rywale nie dali drużynie z Limanowej najmniejszych szans.

RKS Radomiak Radom – MKS Limanovia Szubryt 3:0

Bramki: 51. Leandro, 58. Kornacki, 90+1. Derbich

Żółte kartki: 70. Kornacki (RAD), 90+2. Białożyt (RAD) – 37. Orzechowski (LIM), 81. Garzeł (LIM)

Sędzia główny: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

Składy:

Radomiak Radom: Banasiak – Cieciura, Świdzikowski, Kalinowski, Derbich – Białożyt, Leandro (79' Stanisławski), Radecki – Byszewski (88' Bojek), Cichos (67' Wolski) Kornacki (74' Puton).

Limanovia Limanowa: Sotnicki – Hudecki, Kulewicz, Garzeł, Basta – Kępa (67 Kumorek), Pietras, Orzechowski (60' Mężyk) Serafin – Skiba (88' Sadio), Dziadzio.

Przebieg meczu:

II połowa:

93 minuta: koniec meczu.

91 minuta: bramka dla Radomiaka, po rzucie wolnym w wykonaniu Derbicha.

88 minuta: zmiana w Limanovii - Sadio wchodzi za Skibę.

87 minuta: zmina w Radomiaku - Bojek za Byszewskiego.

86 minuta: kontra Radomiaka, złe rozegranie Radeckiego i nie ma trzeciej bramki.

82 minuta: zamieszanie w polu karnym Radomiaka. Mimo dogodnej okazji bramka dla Limanovii nie padła.

78 - 82 minuta: Radomiak kontroluje przebieg ostatnich minut spotkania.

77 minuta: rzut rożny dla drużyny z Radomia.

77 minuta: zmiana w Radomiaku: boisko opuszcza Leandro, zmienia go Stanisławski.

75 minuta: Mężyk uderza w mur, ucierpiał przez to Leandro.

74 minuta: sfaulowany Pietras, okazja dla Limanovii.

72 minuta: zmiana w Radomiaku - schodzi Kornacki, w jego miejsce na boisko wszedł Puton.

71 minuta:rzut wolny fatalnie wykonuje Skiba, piłka mija bramkę Banasiaka o kilka metrów.

69 minuta: przed polem karnym gospodarzy Kornacki fauluje Garzeła, za co zostaje ukarany żółtą kartką.

68 minuta: rzut rożny wykonuje Dziadzio. Do piłki wyskoczył Garzeł, jednak jej nie dosięga.

66 minuta: zmiana w Limanovii - boisko opuszcza Kępa, zastępuje go Komorek.

66 minuta: dobry strzał zawodnika z Limanowej, zabrakło jednak trochę szczęścia.

65 minuta: kolejna groźna akcja gospodarzy, Kornacki posyła jednak piłkę ponad bramką drużyny z Limanowej.

63 minuta: faulowany Basta.

62 minuta: rzut rożny dla Limanovii. Faulowany Leandro.

59 minuta: Dziadzio traci piłkę, przejmuje ją Radecki, który po przebiegnięciu długiego dystansu strzela, na szczęście niecelnie.

58 minuta: zmiana w Limanovii - schodzi Orzechowski, zastępuje go Mężyk.

57 minuta: kontuzjowany Leandro, strzelec pierwszej bramki. Udzielana jest mu pomoc.

57 minuta: Gol dla Radomiaka. Gospodarze zwiększyli przewagę dzięki bramce Kornackiego.

55 minuta: zablokowany strzał Skiby.

54 minuta: na spalonym napastnik Radomiaka. Sotnicki od bramki.

53 minuta: kontra Limanovii, Dziadzio zatrzymany przez obrońców.

52 minuta: gorąco pod bramką Limanovii, zamieszanie opanował Sotnicki.

52 minuta: rzut wolny dla gospodarzy.

49 minuta: Gol dla Radomiaka - świetny strzał z dystansu Leandro, Sotnicki bezsilny.

48 minuta: mocny strzał Orzechowskiego, niestety wysoko nad poprzeczką bramki Banasiaka.

47 minuta: rzut rożny dla drużyny gospodarzy.

46 minuta: wznowiono grę.

I połowa:

46 minuta: koniec pierwszej połowy.

45 minuta: Kępa uderza w mur, kolejne dośrodkowanie i ofiarnie Banasiak.

44 minuta: Kornacki fauluje Pietrasa.

44 minuta: na boisku leży Kalinowski, udzialana jest mu pomoc.

43 minuta: doskonała okazja, zmarnowana przez zawodnika Radomiaka.

41 minuta: sfaulowany Dziadzio, rzut wolny wykonuje Skiba.

37 minuta: strzał mija bramkę Sotnickiego.

37 minuta: żółta kartka dla Orzechowskiego. Rzut wolny dla Radomiaka.

36 minuta: świetna akcja Limanovii. Przed szansą Dziadzio, ale dobrze interweniuje Banasiak.

34 minuta: Sotnicki ratuje sytuację, po nieskutecznych interwencjach obrońców Limanovii. Dobra kontra Radomiaka.

32 minuta: dobra interwencja Sotnickiego.

31 minuta: okazja dla gospodarzy - rzut wolny po brzydkim faulu obrońcy Limanovii. Na szczęście bez bramki.

30 minuta: przed świetną okazją był Dziadzio, piłkę przejął bramkarz Radomiaka.

29 minuta: piłka znalazła się w siatce Limanovii, gol nie zostaje jednak uznany - faulowany był Sotnicki.

28 minuta: Hudecki blokuje strzał Cieciury. Rzut rożny dla Radomiaka.

27 minuta: po dobrej akcji, fatalnie przestrzelił napastnik Radomiaka.

25 minuta: dośrodkowanie z rzutu wolnego pewnie przechwytuje bramkarz gospodarzy.

23 minuta: zawodnicy Limanovii mają problemy z pokonaniem obrońców gospodarzy.

22 minuta: Hudecki sfaulowany przez zawodnika gospodarzy.

20 minuta: kontra Limanovii, niewykorzystana.

19 minuta: dobre dośrodkowanie po rzucie wolnym, nik jednak nie posyła piłki do bramki.

19 minuta: fauluje Serafin. Optyczna przewaga gospodarzy.

18 minuta: okazja dla Radomiaka, ale źle uderza Byszewski.

16 minuta: Kornacki po dobrej akcji gospodarzy strzela niecelnie.

13 - 14 minuta: oba zespoły usiłują przeprowadzić dobrą akcję, obrońcy cały czas muszą ratować swoje drużyny.

12 minuta: piłka cały czas na połowie Radomiaka, Limanovia atakuje.

11 minuta: szansa dla Limanovii - rzut wolny. Skiba posyła piłkę nad bramkę.

7 minuta: Limanovia przeprowadza dobrą akcję, niestety nie zakończoną bramką.

6 minuta: sfaulowany Brazylijczyk Leandro.

3 minuta: niewykorzystany rzut rożny dla Limanovii.

1 minuta: mecz się właśnie rozpoczął.