20°   dziś 23°   jutro
Niedziela, 28 kwietnia Paweł, Waleria, Ludwik, Piotr, Bogna, Witalis

Opublikowano 10.02.2024 15:21:00 Zaktualizowano 10.02.2024 15:24:20 jaca
0 2482

Czwartoligowa Limanovia przegrała na wyjeździe z trzecioligową Wisłoką Dębica. Podopieczni Pawła Zegarka rozegrali wyrównany pojedynek.

WISŁOKA DĘBICA – LIMANOVIA LIMANOWA 4:3 (2:1)

1:0 1 minuta, 1:1 K. Palacz 5 (karny), 2:1 45 minuta, 3:1 53 minuta, 3:2 Kulig 60 (asysta Bojanowski), 4:2 67 minuta, 4:3 Hobot 87.

Limanovia: Pietrzak (60 Kotarski) - Czachura (46 Trojan), Bruliński (30 K. Mus), testowany 4, Ciesielski (46 Kaleta), Kurczab (60 Bruliński), Krzyżak (46 Hobot), F. Nowak (Mrożek), Kurek (68 Krzyżak), Pławecki (46 Bojanowski), K. Palacz (46 Kulig).

Nie zagrali z rożnych powodów: M. Palacz, Matras, Gacal, G. Mus.

Zagrało 6 juniorów:  Kotarski, O. Mrożek, Czachura, Bojanowski, Hobot, Bruliński.