Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona

Limanovia rozbiła Słowaków, forma rośnie

Opublikowano 12.02.2015 07:51:40 Zaktualizowano 04.09.2018 14:10:12 jaca
0 2236

W kolejnym sparingu, który odbył się na Słowacji, pokonała tamtejszego drugoligowca FK Poprad 4-0. Limanowski zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Trzy gole zdobył Marcin Chmiest.

FK POPRAD – LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA 0 : 4 (0 : 0)

0-1 Chmiest 50 (po indywidualnej akcji)

0-2 Waksmundzki 74 (karny, faulowany Chmiest)

0-3 Chmiest 87 (asysta Derbich)

0-4 Chmiest 90 (asysta Serafin)

Limanovia, I połowa: Mika – Basta, Walid Kandel, Mysiak, Niechciał - Atanasov, Poliacek, Żołądź, Pribula - R. Wolsztyński, Grunt.

Limanovia, II połowa: Mika –Koman, Mysiak (67 Walid Kandel), Derbich, Serafin Ł. Wolsztyński, Tarasenko, Piwowarczyk (75 Więcławek) - Waksmundzki, Chmiest.

Następne dwa sparingi Limanovia rozegra już w najbliższych dniach.
W piątek (13 luty) przeciwnikiem Limanovii będzie już po raz drugi zespól IV ligowego Podhala Nowy Targ (mecz w Nowym Targu o godz. 17. Dzień później Limanovia ponownie zagra na Słowacji, gdzie kolejnym przeciwnikiem będzie zespół II ligi Partizán Bardejov.

W dotychczasowych sparingach:

Wieliczka: Limanovia – MKS Trzebinia/Siersza (III liga) 3:2; gole dla Limanovii: Chmiest dwie, Żołądź.

Nowy Targ: Limanovia – Poroniec Poronin (III liga) 0 : 0

Kraków: Limanovia – Garbarnia Kraków (III liga) 0 : 2

Nowy Targ: Limanovia – MKS Władysławowo (IV liga) 5 : 0; Chmiest, Serafin dwie, Skiba dwie

Nowy Targ: Limanovia – Podhale Nowy Targ (IV liga) 4 : 3; Waksmundzki, testowany dwie i gol samobójczy.

Wieliczka: Limanovia – Puszcza Niepołomice (II liga) 0 : 2

Tychy: Limanovia – GKS Tychy (I liga) 0 : 0

Kraków: Limanovia – Okocimski (II liga) 1 : 1; Skiba.

Źródło: własne/limanovia.net