Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina

Limanovia rozbiła Górnika. Autsajder bez szans.

Opublikowano 22.04.2012 15:47:09 Zaktualizowano 04.09.2018 14:19:24
10 7468

Kolejnym rywalem Limanovii w trzecioligowej rywalizacji był zamykający tabelę Górnik Wieliczka. Kibice zobaczyli, aż 7 goli.

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA – GÓRNIK WIELICZKA 5-2 (2-1)

1-0 Fałowski 15, 2-0 Słaby 35, 2-1 Ptak 38, 3-1 Pietrzak 49, 4-1 Fałowski 53, 5-1 Mężyk 60, 5-2 Górecki 81.

Sędziował: Przemysław Greń (Oświęcim). Żółte kartki: Wańczyk – Ł. Domoń, Górecki. Widzów 500.

LIMANOVIA: Pyskaty -  Podstolak, Kulewicz, Garzeł, Słaby – Basta, Skiba, Orzechowski (56 Mężyk), Dziadzio (86 Ślazyk) – Fałowski (62 Gadzina), Pietrzak (68 Wańczyk).

GÓRNIK: Kosiorowski – Ł. Domoń, M. Domoń, Sikora, Zajda – Winiarski (68 Guzik), Górecki, Zawartka (46 Nędza), Bułat (46 Jamka) – Ptak (83 Kaczkowski), Skiba.

Przebieg I połowy:

8 minuta – Początek meczu należy do Limanovii. Basta dokładnie podał do Pietrzaka, a przegrał pojedynek sam na sam z Kosiorowskim.

15 minuta – GOL DLA LIMANOVII! Fałowski przejął piłkę, wyszedł na czystą i precyzyjnym uderzeniem pokonał bramkarza gości.

24 minuta – strzał Garzeła z rzutu wolnego poszybował nad bramką.

35 minuta – 2-0 DLA LIMANOVII! Akację lewą stroną przeprowadził Słaby. Zawodnik gospodarzy oddał celny strzał w długi róg i Kosiorowski był bez szans.

38 minuta – GOL DLA GÓRNIKA! Nieudana pułapka ofsajdowa i Ptak pokonuje Pyskatego.

44 minuta – szansa dla gości na remis, ale Górecki z 16 metrów uderzył obok bramki.

Przebieg II połowy:

48 minuta – dogranie w pole karne Basty, ale Dziadzio z 14 metrów uderza niecelnie

49 minuta – 3-1 DLA LIMANOVII. Dziadzio z prawej strony dośrodkował w pole karne, a Pietrzak z 7 metrów pokonał Kosiorowskiego.

53 minuta – 4-1 DLA LIMANOVII. Fałowski po asyście Basty, minął stopera gości i wpakował piłkę do siatki.

60 minuta – 5-1 DLA LIMANOVII. Kolejne dokładne podanie Basty i Mężyk podwyższa rezultat precyzyjnym strzałem z 8 metrów.

81 minuta – GOL DLA GÓRNIKA. Górecki wykorzystał błąd defensywy gospodarzy i z 5 metrów pokonał Pyskatego.

88 minuta – strzał Mężyka i Kosiorowski popisuje się efektowną interwencją.