Poniedziałek, 27 maja Augustyn, Julian, Jan, Juliusz, Magdalena, Amanda

Limanovia przebudziła się w drugiej połowie i odnisła zwyciestwo

Opublikowano 22.04.2018 14:36:20 Zaktualizowano 04.09.2018 13:47:29 jaca
7 4286

IV liga, Małopolska-wschód. Po trzech kolejnych spotkaniach bez zwycięstwa (remis i dwie porażki) Limanovia wygrała dzisiaj z GKS Drwinia. Po pierwszej połowie to rywale prowadzili, ale po zmianie stron limanowska ekipa strzeliła trzy gole.

LIMANOVIA LIMANOWA - GKS DRWINIA 4:2 (1:2)

1:0 Kurczab 12, 1:1 Gumuła 25, 1:2 Stapankov 35, 2:2 Matlęga 68, 3:2 Nowak 72, 4:2 Kurczab 84,

Żółte kartki: Witek, Lampart, K. Mus - Kudelski.

Limanovia: Bomba - Plata, Witek, Nowak, Orłowski - Kaczor (78 K. Mus), Lampart (87 G. Mus), Kurczab, Jacak, Piotr Matras (75 Krzyżak) - Burkat (46 Matlęga).

Drwinia: Jagiełka - Salamon, Krokosz, Fasuga (78 Tomala), Cygan - Berliński, Skrypkar, Kaczmarczyk, Kudelski - Gumuła (65 Kura), Stepankov (87 Pacura).

Pierwsza połowa przypominała wcześniejsze mecze Limanovii, w których podopieczni Andrzeja Paszkiewicza nie potrafili wygrać. Przeważali, objęli prowadzenie, stwarzali kolejne okazje, a po prostych błędach to rywale wyszli na prowadzenie. Dzisiaj jednak po zmianie stron Limanovia okazała się skuteczniejsza i wykorzystała trzy z licznych okazji strzeleckich.

Tak padły gole:

1:0 - Burkat otrzymał prostopadłe, bramkarz odbił piłkę a dobitka Kurczaba wylądowała siatce.

1:1 - szybką kontrę swojego zespół wykończył Gumuła.

1:2 - długą piłkę przejął Stepankov i na szybkim biegu pokonał Bombę.

2:2 - Kaczor wrzucił piłkę w pole karne, futbolówkę trącił Matlęga i bramkarz gości był bez szans.

3:2 - z rzutu wolnego dośrodkował Kaczor, a celny strzał oddał Nowak.

4:2 - K. Mus podał Kurczaba, a ten precyzyjnym uderzeniem w długi ustalił wynik spotkania.

0 2
Zgadzam się z tobą kingkong. Druga połowa bardzo dobra i szkoda tych sytuacjii z początku meczu Burkata i Jacaka. Na duży plus młody Matras i Matlega . Witek to zawodnik na dwie ligi wyżej conajmniej i bradzo dobry mecz Kurczaba.
Technik
2018-04-22 20:26:06
2 0
zapewne zdaniem trenera wygraliśmy bo w drużynie gości nie zagrał żaden były piłkarz Limanovii który uciekł za kasą......
Bomoge
2018-04-22 22:05:37
0 1
Pierwsze 10miniut i praktycznie cała druga połowa bardzo dobra w wykonaniu Limanovi. Odważny ruch Trenera z zmianą Matlegi za Burkata. Przegrywali a trener postanowił zdjąć jednego napastnika w drużynie. Jak widać opłacało się. Duży plus dziś Wito(jak zawsze) Jacak i Nowak ( możecie się z tym nie zgadzać ale to moja opinia). Bomba według mniej znów zawalił bramkę na 1;1. Oby jak najwięcej grali tak jak w drugiej połowie .
0 0
Bramkarz masakra, Wito to gosc co prezentuje zawsze wysoki poziom (moglby grac za wieksze pieniadze ale moze jak co po nie ktorym nie tylko srebrniki w glowie), Nowak bramka i solidnie w obronie na srodku, obroncy na duzy plus, mlodziez zaprezentowala sie bardzo dobrze , duzo pracy przed wami trenujcie bo bedziecie kiedys sila tego zespolu, kaczor bardzo sie stara duzo walki , tez moglby grac gdzies za lepsze hajsy :) kurczab dobry mecz , zawsze w sercu Limanovia , tez moglby sie obrazic lub grac za lepsze hajsy gdzies indziej :) ale on sie tam nie obraza gra swoje i kazdy kibic go ceni czy ma lepszy czy gorszy dzien. co do graczy z krk, szczerze to jacak slabo , bury stara sie biega no ale coz, sam nic nie zrobi , wygrywa glowki ale nie ma komu przedluzyc po wybiciu 5 , tu by paswoalo to zmienic jakos, ogolnie brak skutecznosci tych chlopakow w dzisiejszym meczu , takie setki nie wykorzystane to powiem szczerze ze mnie zdziwilo to bardzo.ogolnie mecz na plus , kazdy wie ze nie pchamy sie na 3 lige ale gramy do konca o najlepsze wyniki , przynajmniej dla wiernych kibicow:) do boju