Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

Czwartoligowe zaległości: Limanovia przegrała z nowym liderem.

Opublikowano 23.08.2023 17:29:00 Zaktualizowano 24.08.2023 09:24:35 jaca
1 5044

IV LIGA MAŁOPOLSKA: W zaległym spotkaniu Limanovia walczyła na wyjeździe z LKS Jawiszowice. Rywale odnieśli pewne zwycięstwo i po 4 kolejkach z kompletem punktów zastali liderami rozgrywek.

Pierwsza połowa była obiecująca w wykonaniu drużyny gości. Faworyt miał rudności ze sforsowaniem obrony Limanovii. W spotkaniu niewiele było groźnych sytuacji podbramkowych. Gol w końcówce pierwszej połowy diametralnie zmienił obraz gry. Na początku drugiej połowy gospodarze podwyższyli rezultat i od tego momentu kontrolowali sytuację na boisku.

LKS JAWISZOWICE – LIMANOVIA LIMANOWA 3:0 (1:0)

1:0 gol dla gospodarzy w 36 minucie,2:0 gol dla gospodarzy w 47 minucie, 3:0 gol dla gospodarzy w 65 minucie,

LIMANOVIA: Pietrzak – Żaba, Bruliński, Bandarenka, K. Mus (46 G. Mus) – Kurczab, Matras (65 Śliwa), Krzyżak (46 Nowak), Ciesielski (58 Gacal), Kurek – K. Palacz (58 Kulig).

Następny mecz Limanovia zagra również na wyjeździe, tym razem w niedziele o godz. 14:00, z Wolania Wola Rzędzińska .