21°   dziś 21°   jutro
Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola

Opublikowano 28.10.2023 15:03:00 Zaktualizowano 29.10.2023 18:38:40 jaca
2 5043

IV LIGA, MAŁOPOLSKA: Limanovia o kolejne punkty walczyła na wyjeździe w Trzebini. Po 18 minutach przegrywała z jedną z najsłabszych drużyn w lidze 3:0! Zdołała doprowadzić do wyrównania, ale decydujące słowo należało do gospodarzy.

Limanovia podbudowana ostatnimi zwycięstwami do meczu w Trzebini przystąpiła w roli faworyta. Zespół gospodarzy zaskoczył otwartą grą od początku spotkania. Limanovia przespała ten fragment gry i niespodziewanie Trzebinia osiągnęła wysokie prowadzenie. Goście szybko się otrząsnęli z tych ciosów i z upływem czasu przejęli inicjatywę gry. Przewagę zamieniali na gole i w 60 minucie po udanym pościgu doprowadzili do wyrównania. Wydawało się, że zwycięski gol jest tylko kwestią czasu. Limanovia naciskała rywali, jednak w 72 minucie gospodarze przeprowadzili skuteczną kontrę i ponownie byli na prowadzeniu. Limanovia miała okazję na wyrównanie, ale Trzebinia utrzymała korzystny rezultat do końca. W zespole gospodarzy bardzo dobre spotkanie rozegrał były zawodnik limanowskiej drużyny, Norbert Uchacz.

MKS TRZEBINIA – LIMANOVIA LIMANOWA 4:3 (3:2)

LIMANOVIA: Pietrzak – Żaba, Bandarenka, M. Palacz (55 Kulig), K. Mus – Kurczab, Kurek, Ciesielski, Matras (70 G. Mus) – Nowak (30 Pławecki), Palacz.

Sędzia główny: Rafał Gnutek - Kolegium Sędziów Małopolskiego ZPN.Żółte kartki: Kurczab, Kurek, Ciesielski - Kikla, Bień, Koźlik.