Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Limanovia na remis w pierwszej transmisji na żywo

Opublikowano 15.09.2010 15:25:53 top
16 6167

O godzinie 16:30 rozpoczęł się testowa transmisja wideo z zaległego meczu IV ligi Limanovia Szubryt - Lubań Maniowy.

IV LIGA:

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA - LUBAŃ MANIOWY 0-0

Sędziował Rafał Pąchalski (Kraków). Żółte kartki: Naściszewski, R. Kulewicz, Madoń – Talaraczyk, Waksmundzki. Czerwona kartka: Sotnicki 90, za faul taktyczny. Widzów 200.

Limanovia: Sotnicki – Florek, Madoń, Wańczyk, R. Kulewicz – Wtorek, Skiba (59 Ślazyk), Naściszewski (85 B. Kulewicz), Kępa – Gadzina (72 Duchnik), Miśkowiec (65 Kurczab).

Słabszy mecz w wykonaniu lidera z Limanowej. Goście postawili bardzo wysoko poprzeczkę, grając z wielką determinacją. W końcówce pierwszej połowy Limanovia przycisnęła rywali. W 31 min po podaniu Kępy, Wańczyk oddał groźny strzał z 16 m. Po chwili Wtorek wychodząc na czystą pozycję znalazł się na minimalnym spalonym.

Niespodziewanie w drugiej połowie goście posiadali lekka przewagę. Emocjonująca była końcówka spotkania. W 90 min Kurnyta wyszedł na czystą pozycję i jeszcze przed polem karnym został sfaulowany przez Sotnickiego. Po czerwonej kartce dla bramkarza Limanovii, między słupkami pojawił się zawodnik z pola Ślazyk. Goście zdążyli wykonać rzut wolny, po którym w polu karnym miejscowych zrobiło się duże zamieszanie. Obrońcy Limanovii nie dopuścili jednak do strzału na bramkę.

Portal limanowa.in po raz pierwszy przeprowadził transmisję video na żywo z tego spotkania.

W związku z pierwszą transmisją wideo mogą występować problemy techniczne, które oczywiście będziemy chcieli ograniczyć do minimum. W przypadku braku sygnału (pojawi się logo limanowa.in w odtwarzaczu) prosimy o odświeżenie strony po około 1 minucie.

Pierwsza połowa spotkania rozpocznie się o godzinie 16:30, wtedy też rozpoczniemy naszą transmisję. W trakcie przerwy wyświetlane będzie logo portalu. O godzinie 17:30 rozpoczniemy transmisję drugiej połowy spotkania.