Piątek, 17 maja Brunon, Paschalis, Weronika, Wiktor, Stanisław, Sławomir, Wera

Limanovia kontynuuje sparingową serię zwycięstw

Opublikowano 03.02.2013 08:09:46 Zaktualizowano 04.09.2018 14:17:05 jaca
0 1900

W czwartym tegorocznym sparingu Limanovia odniosła czwarte zwycięstwo. Tym razem podopieczni Dariusza Sieklińskiego pokonali drugoligową Garbarnię Kraków. Po raz pierwszy w tym roku Limanovia straciła gole.

Lider III ligi posiadał wyraźną przewagę w spotkaniu z drugoligowcem. Limanovia zasłużenie osiągnęła prowadzenie 3-0. W końcówce rywale zdołali strzelić dwa gole.

Skotniki:

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA – GARBARNIA KRAKÓW 3 : 2 (2:0)

1 : 0 Cebula 12, 2 : 0 Kozieł 29, 3 : 0 Dziadzio 54, 3 : 1 Ibrahim 64, 3 : 2 Ibrahim 90.

Skład Limanovii:

I połowa: Mastalerz – Ślęczka, Kulewicz, Garzeł, Basta – Mizia, Skiba, Kostek, Kozieł – Cebula, Mężyk

II połowa: Sotnicki – Hudecki, Czajka, Ruchałowski, Kępa – Cygnarowicz, Pietras, Kozieł, Majcher – Cebula, Dziadzio.

W dotychczasowych sparingach:

19.01; Skotniki: LIMANOVIA – KOLEJARZ STRÓŻE (1 liga) 1 : 0 (0:0); gol Mężyka.

23.01; Myślenice: LIMANOVIA – KARPATY SIEPRAW (IV liga) 3 : 0 (2:0); Skiba, Mężyk, Król.

26.01; Myślenice: DALIN MYŚLENICE (III liga) – LIMANOVIA 0 : 1 (0:1); Mizia.