Środa, 26 czerwca Jan, Paweł, Paulina, Rudolfina

Limanovia grała z Popradem. Pięć goli w tym trzy w końcówce

Opublikowano 12.06.2024 18:37:00 Zaktualizowano 12.06.2024 21:36:15 jaca
1 3067

IV LIGA MAŁOPOLSKA, 36 kolejka. Limanovia przegrała na wyjeździe z Popradem Muszyna.

Dla Popradu Muszyna był to bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Gospodarze wykazali się większą determinacją i w końcówce spotkania po zaciętym pojedynku osiągnęli zwycięstwo. Dwa gole dla gospodarzy w ostatnich minutach meczu dobył Ruslan Skydhan, który na murawie pojawił się w drugiej połowie. Oprócz straty punktów niepokojąca dla Limanovii była kontuzja Kamila Kurczaba, który musiał wcześniej opuścić boisko.

POPRAD MUSZYNA – LIMANOVIA LIMANOWA 3:2 (1:1)

1:0 Chmelenko 15, 1:1 K. Palacz 41, 2:1 Skydhan 80, 2:2 Podgórski 82, 3:2 Skydhan 86.

LIMANOVIA: Pietrzak – M. Palacz (70 Hobot), Czchura, Kurczab – Ciesielski (85 Gacal), Nowak (77 Podgórski), Krzyżak, O. Mrożek, K. Palacz – Kurek, Kulig (60 Pławecki).