20°   dziÅ› 23°   jutro
Wtorek, 23 czerwca Wanda, Zenon, Albina

Juszczak z rywalizacjo on-line, udanie wrócił na tor

Opublikowano  Zaktualizowano 
0 1643

Po zaciętej fazie online - przyszedł czas na prawdziwe ściganie na torze Dębska Wola klubu BKM Racing. Wysokie miejsce zajął Emil Juszczak, zawodnik Joniec Team, pochodzący ze Słopnic.

- W tym roku nietypowy początek zawodów Red Bull Enduro Ligi polegał na wykonaniu 6 video zadań wyznaczonych przez Taddy'ego Błażusiaka – podjazd, kłoda, skok, bonus, guma, opona. Zawodnicy, którzy zaliczyli wszystkie zadania i osiągnęli minimum punktowe, spotkali się w niedzielę 18.10. na specjalnie rozbudowanym o elementy enduro Torze Dębska Wola klubu BKM Racing. Po zaciętej fazie online przyszedł czas na prawdziwe ściganie - podkreśla Joniec Team.

 - Zawody rozpoczęły siÄ™ wspólnym, godzinnym Å›ciganiem po wymagajÄ…cej, ale przejezdnej dla każdego trasie. 40 najszybszych zawodników awansowaÅ‚o do pucharowej drabinki zakoÅ„czonej 10-osobowym finaÅ‚em. WyÅ›cigi odbyÅ‚y siÄ™ bez udziaÅ‚u publicznoÅ›ci, ale wierni fani dyscypliny mogli Å›ledzić zmagania rajderów na żywo w Red Bull TV. NagrodÄ… głównÄ… byÅ‚ trening 1 na 1 z Taddy BÅ‚ażusiakiem!

Emil Juszczak zakończył rywalizację na 2. miejscu.

Zobacz również:

 

Relacja z zawodów: Red Bull Enduro Liga 2020

 

Źródło: Joniec Team.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy pod tym artykułem - bądź pierwszy
Zgłoszenie komentarza
Komentarz który zgłaszasz:
"Juszczak z rywalizacjo on-line, udanie wrócił na tor"
Komentarz który zgłaszasz:
Adres
Pole nie możę być puste
Powód zgłoszenia
Pole nie możę być puste
Anuluj
Dodaj odpowiedź do komentarza:
Anuluj

Może Cię zaciekawić

Sport

Pozostałe

Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in