Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona

Kuriozalna postawa rywali na meczu w Słopnicach

Opublikowano 16.08.2017 09:57:22 Zaktualizowano 04.09.2018 13:57:44 jaca
4 4717

Wczoraj w 2 kolejce nowosądeckiej okręgówki Sokół Słopnice pokonał Kolejarza Stróże 7-1 (3-1). Postawa rywali wywołała wśród gospodarzy spore zdziwienie.

Kolejarz przyjechał do Słopnic w jedenastoosobowym składzie. Jednak mecz rozpoczął się kilkudziesięciominutowym opóźnieniem bowiem goście zgłosili sędziemu, że czekają jeszcze na trzech podstawowych zawodników. Gdy już spóźnieni piłkarze dotarli, mecz mógł się wreszcie rozpocząć. Po 36 minutach na murawie było już tylko dziewięciu zawodników rywali. Dwukrotnie po dwóch żółtych kartonikach główny arbiter sięgał bowiem po czerwony kartonik. Kolejarz grał w tym spotkaniu bardzo słabo ale niesamowicie ostro. W 78 minucie, gdy Sokół prowadził już 7-1, kolejni zawodnicy Kolejarza stwierdzili, że ze względu na uraz nie są wstanie kontynuować gry. Rywale zeszli z boiska i mecz się zakończył. Kolejarz w pierwszym spotkaniu przegrał na wyjeździe z Jarmutą Szczawnica 0-7.

Gole dla Sokoła wczoraj zdobywali: Śliwa dwie, Kuc dwie, Grucel, Postrożny i Leśniak (z karnego). W 70 minucie czerwoną kartkę otrzymał Śliwa (za dwie żółte).

Sokół wystąpił w składzie: Potaczek – Więcek, Smoleń, Goliński (55 Opyd), Gros (55 Leśniak) – Grucel (75 P. Nowak), Bednarczyk (60 Postrożny), Poręba (60 Tomera), Matras - Kuc, Śliwa.