Piątek, 17 maja Brunon, Paschalis, Weronika, Wiktor, Stanisław, Sławomir, Wera

KS Tymbark z bagażem czterech goli zmierza na dno tabeli

Opublikowano 02.04.2016 18:15:38 Zaktualizowano 04.09.2018 14:04:15 jaca
5 3291

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD: KS Tymbark w fatalnym stylu przegrał z Glinikiem Gorlice 0-4. Była to dziewiąta porażka z rzędu podopiecznych Rafała Mazura.

KS TYMBARK – GLINIK GORLICE 0 : 4 (0 : 2)

0-1 Wilczkiewicz 13, 0-2 Ogrodnik 38, 0-3 Majcher 67, 0-4 Wilczkiewicz 85 (karny)

Żółta kartka: Bułat. Widzów 250.

TYMBARK: K. Kordeczka – Olejarz, Mrózek, Lis (46 M. Kordeczka), Łysek – Zasadni, Bułat, Węgrzynowicz, Tatara – Krywoborodenko, D. Porębski (65 Czyrnek).

Obie drużyny mecz rozpoczęły bardzo spokojnie i na początku spotkania niewiele się działo na boisku. W 13 minucie goście przeprowadzili pierwszą groźną akcję, którą zakończyli zdobyciem prowadzenia. Po podaniu Dziedzica z 7 metrów celny i mocny strzał oddał Wilczkiewicz. Po stracie gola Tymbark zaczął grać ofensywnie. W 22 minucie nieznacznie niecelny strzał z dystansu oddał Łysek. Po chwili po podaniu Krywoborodenki w niezłej sytuacji znalazł się D. Porębski, ale źle przyjął piłkę i obrońca gości zdołał wybić futbolówkę. W 30 minucie ponownie groźnie zaatakował Glinik, ale K. Kordeczka obronił strzał rywala. Niestety końcówka pierwszej połowy wyraźnie należała do gości. W 38 minucie po podaniu Barana piłkę w siatce z 12 metrów umieścił Ogrodnik. Tuż przed przerwą minimalnie niecelny strzał z 16 metrów oddał Dziedzic.

Po zmianie stron gospodarze najlepszą okazję na zdobycie gola mieli w 54 minucie. Po podaniu Węgrzynowicza pojedynek sam na sam z bramkarzem rywali przegrał Krywoborodenko. W 67 minucie było już 3-0 dla gości. Po rozegraniu rzutu rożnego błąd popełnił K. Kordeczka, który wypuścił piłkę z rąk. Z okazji skorzystał Majcher i z bliskiej odległości bez problemów umieścił piłkę w siatce. W 85 minucie w polu karnym K. Kordeczka sfaulował Wilczkiewicz, a podyktowaną jedenastkę na gola zamienił sam poszkodowany.