Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna

KS Tymbark: porażka i niepewna perspektywa na kolejny mecz

Opublikowano 04.05.2017 07:39:26 Zaktualizowano 04.09.2018 13:58:56 jaca
1 2499

IV LIGA, GRUPA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. KS Tymbark przegrał na wyjeździe ze Skalnikiem Kamionka Wielka.

SKALNIK KAMIONKA WIELKA – KS TYMBARK 3 : 1 (1 : 0)

1:0 gol dla gospodarzy w 35 minucie, 2:0 gol dla gospodarzy w 60 minucie, 2:1 S. Porębski 67, 3:1 gol dla gospodarzy w 87 minucie.

KS TYMBARK: Zawada – Wojtasiński, S. Boczoń, Mrózek, Shvets – Urbański, S. Porębski, Kordeczka (70 Czyrnek), Sułkowski (60 K. Boczoń) – Krywoborodenko, Bałut.

Tymbark w rundzie wiosennej pozostaje bez zwycięstwa i przez to znalazł się w strefie spadkowej. Do tego sytuacja kadrowa staje się coraz bardziej skomplikowana. W najbliższym meczu (z GKS Drwinia) za żółte kartki pauzować będzie musiał Urbański, Shvets i S. Boczoń. Natomiast kontuzjowany jest D. Porębski. Porażka ze Sklanikiem jest bardzo bolesna, bo rywale prezentują przeciętną formę. Prowadzenie gospodarze objęli w 35 minucie, gdy po zagraniu piłki wzdłuż bramki zamykający akcję zawodnik Skalnika posłał futbolówkę do siatki z kilku metrów. Chwilę później Tymbark miał szansę na wyrównanie, a piłka po strzale Mrózka odbiła się od poprzeczki. Po godzinie gry było już 2-0, po dośrodkowaniu ze bocznej strony boiska Zawada został pokonany strzałem z bliskiej odległości. Goście kontaktowego gola zdobyli w 67 minucie. Prostopadłym podaniem popisał się Krywoborodenko, a sytuację sam na sam z bramkarzem Skalnika wygrał S. Porębski. Jednak w końcówce gospodarze przypieczętowali zwycięstwo przeprowadzając szybką kontrę.